x-kom hosting

Jaki Jest Lepszy Monitor Lcd 17 Czy 19 Calowy?

LiSeK94
utworzono
utworzono

Dodam, że monitor będzie się znajdował jakieś pół metra od osoby korzystającej, a spotkałem się z opinią, że 19-tki wzrok całej nie obejmuje, skutkiem czego oczy szybciej się męczą.

Dzięki za odpowiedź.

//nie ten dział!

//przenoszę!

//kwachu1992

sid
komentarz
komentarz
Dodam, że monitor będzie się znajdował jakieś pół metra od osoby korzystającej, a spotkałem się z opinią, że 19-tki wzrok całej nie obejmuje, skutkiem czego oczy szybciej się męczą.

Dzięki za odpowiedź.

po pierwsze nie ten dzial!

a ja mysle ze 19' obejmiesz wzrokiem wcale nie jest az tak duza :)

snip91
komentarz
komentarz

Po pierwsze nie ten dział.

a spotkałem się z opinią, że 19-tki wzrok całej nie obejmuje

Ja mam 19" i siedzę może 30 - 40 cm od monitora i jakoś obejmuję :) 19" będzie stanowczo lepszy.

falcon1984
komentarz
komentarz

Spokojnie obejmiesz sobie wzrokiem LCD 19''

LiSeK94
komentarz
komentarz

Okey zgadzam się nie ten dział ale i tak dzieki za odpowiedzi...

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

LCD sa złe dlatego że jeśli się ustanie z boku i patrzy na ekran to sie widzi czarnawy ekran lub w ogóle czarny, a te monitory z "pupa" sa lepsze w tym ze z kazdego kąta widac dobry obraz

//zwracaj większą uwagę na ortografię

//naekana

Edytowane przez naekana
Kamik47
komentarz
komentarz

a moim zdaniem nie ma sensu kupowac 19" tylko odrazu 22" bo cena wacha sie 100zl max przy bardzo dobrych monitorach!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.