x-kom hosting

Zasilacz LOGIC 500W. Przesadzone opinie

hazhell
komentarz
komentarz

Kapucynek rozumiem twoje zdanie, bo jeszcze się nie przejechałeś, więc zachwalasz. Podobnie jak była dziewczyna mojego brata, choć ona uważała, że to markowy zasilacz, bo go drogo kupiła. W stacjonarnych sklepach ten logic 500W kosztuje, więcej niż markowy czasami. Spaliła 2 karty graficzne zanim wpadła na to, że to jednak nie wina przypadku tylko tego zasilacza. Najlepsze efekty to on dawał na 7900 gs, był niezły smród. O dziwo płyta główna to wytrzymywała.

piotrasta
komentarz
komentarz

proponuje zamknąć ten temat bo jeszcze ktoś go zobaczy niedoświadczony kupi logica i przyjdzie tu z pretensjami że spaliło mu kompa

Doman
komentarz
komentarz

[quote name='piotrasta' timestamp='1341925728' post='1535564'] proponuje zamknąć ten temat [/quote]

Jestem za :) Autor po prostu udowodnił jaki mało obeznany jest, pomimo że próbował wyśmiać wszystkich elektroników, którzy spisywali "czarną listę zasilaczy" :) Chciał nam pokazać, że to on jest mądrzejszy od 90% społeczności tego forum, ale mu nie wyszło, dlatego niech ktoś zamknie, bo tylko spam się robi :)

Co do tematu, to polecam wymiany zasilaczy na markowe i nie zachęcanie innych do kupowania tych z czarnej listy :) Za owe zachowanie powinna być nagroda w postaci rangi "Troll" :)

EnergyShot
komentarz
komentarz

Tak jeszcze na marginesie.. rozbierz kiedyś tego swojego super extra Logica, tylko się nie przeraź

demoXTC
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='EnergyShot' timestamp='1341942051' post='1535701'] Tak jeszcze na marginesie.. rozbierz kiedyś tego swojego super extra Logica, tylko się nie przeraź [/quote]

Nie interesuje mnie jak on wygląda w środku.
Ma działać i działa bez problemów.
Tracera miałem 7 lat i co ? I nic .
Skoro w użytkowaniu nie widać różnicy, to po co przepłacać.

a tak w razie czego, mam jeszcze gwarancje.Ale myślę że tak jak w przypadku Tracera, nie będzie trzeba z niej korzystać.

Jeśli komuś znaczek marki z wyższej półki na zasilaczu daje wiarę w to że on jest w 100% bezpieczny, to jego sprawa.

szagus
komentarz
komentarz

Każdy ma prawo do ryzyka, a tym jest praca na takim zasilaczu. Oby przy najbliższej burzy nie zjarał ci całego kompa. Nie jest powiedziane, że każdy zasilacz z czarnej listy wybuchnie, czasem będzie to 20%, a czasem 10% z ogółu ich produkcji. Dobre markowego zasilacze psują się dużo rzadziej, a jak już to się stanie to zazwyczaj nie ciągną za sobą połowy komputera do grobu. Bo zasilacze z czarnych list, a właściwie metalowe pudła z byle jak połączonymi kabelkami, potrafią zniszczyć płytę, ramy czy procesor, o czym przekonał się już niejeden użytkownik komputerowy.

Doman
komentarz
komentarz

[quote name='demoXTC' timestamp='1342019806' post='1536317'] Nie interesuje mnie jak on wygląda w środku. [/quote]

Bo po co interesować się tym co ma w środku... Ważne, że obudowa ładna i wentylator się ładnie kręci :) To przecież najważniejsze.

[quote name='demoXTC' timestamp='1342019806' post='1536317'] Ma działać i działa bez problemów. [/quote]

"Bez problemów" - Przez 7 lat ile razy zresetował, lub wyłączył Ci się komputer ? Zapewne ani razu.

[quote name='demoXTC' timestamp='1342019806' post='1536317'] Tracera miałem 7 lat i co ? I nic . [/quote]

To dlaczego już z niego nie korzystasz, jeśli to dobry zasilacz ? ;>

[quote name='demoXTC' timestamp='1342019806' post='1536317'] Skoro w użytkowaniu nie widać różnicy, to po co przepłacać. [/quote]

Na kompach, które odpalają mario na średnich detalach różnicy nie zauważysz ;) Przepłacać ? Te wasze tracery kosztują tyle co markowe zasilacze. [url="http://allegro.pl/zasilacz-logic-500w-i2483457092.html"]Proszę bardzo link do aukcji[/url]

[quote name='demoXTC' timestamp='1342019806' post='1536317'] a tak w razie czego, mam jeszcze gwarancje.Ale myślę że tak jak w przypadku Tracera, nie będzie trzeba z niej korzystać. [/quote]

Gwarancja obejmuję sam zasilacz. Nie dadzą Ci nowej płyty głównej, grafiki, procesora i ramu ;) Więc jakieś 10% wartości kompa masz w kieszeni z tą gwarancją.

[quote name='demoXTC' timestamp='1342019806' post='1536317'] Jeśli komuś znaczek marki z wyższej półki na zasilaczu daje wiarę w to że on jest w 100% bezpieczny, to jego sprawa. [/quote]

Nie znaczek marki, tylko to co za tą śliczną obudową się znajduję ;) Ale dla Ciebie najważniejsze jest to co na wierzchu :dance:

demoXTC
komentarz
komentarz (edytowane)

[b]"Gwarancja obejmuję sam zasilacz. Nie dadzą Ci nowej płyty głównej, grafiki, procesora i ramu ;) Więc jakieś 10% wartości kompa masz w kieszeni z tą gwarancją."[/b]

Kupowałem zestaw NTT , i gwarancje mam na cały komputer .

[b]"Bo po co interesować się tym co ma w środku... Ważne, że obudowa ładna i wentylator się ładnie kręci :) To przecież najważniejsze."[/b]

Źle mnie zrozumiałeś nie interesuje mnie wygląd zewnętrzny . Nie jestem jakimś fanatykiem komputerowym. Ja włączam komputer i ma działać , reszta mnie nie obchodzi . Nie podniecam się watami i hercami :D

[b]"To dlaczego już z niego nie korzystasz, jeśli to dobry zasilacz ? ;>"[/b]

Bo kupiłem nowy komputer.
Tamten dałem znajomemu i z tego co wiem dalej na nim działa.

[b]""Bez problemów" - Przez 7 lat ile razy zresetował, lub wyłączył Ci się komputer ? Zapewne ani razu."[/b]
Jakbyś zgadł :) . Ani razu .

rafalluz
komentarz
komentarz

Spoko, niech sobie żyje w tym swoim wyimaginowanym światku, gdzie świnie latają a Logic to dobre zasilacze. Konkretne testy były przedstawione, zdecydował się je olać - do przewidzenia. Jak dla mnie dyskusja nie ma sensu, jeśli kiedykolwiek można było to dyskusją nazwać.

tluk
komentarz
komentarz

Naprawdę nie widzę sensu "karmienia" tego trollowego podejścia...Niech sobie użytkownik się cieszy póki mu zasilacz działa ale niech nie opowiada bzdur. Czarne listy "zasilaczy" nie powstały same z siebie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.