x-kom hosting

Problem z instalacją AutoCAD

Kulis18
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
przy instalacji programu AutoCAD Electrical 2012, "wyskakuje" mi następujący błąd w logu:

2012/7/8:10:47:53 QWERT QWERT-KOMPUTER Installing Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable (x86): F:\3rdParty\x86\VCRedist\2010\vcredist_x86.exe /q /l C:\Users\QWERT\AppData\Local\Temp\vcredist_x86_2010.log
2012/7/8:10:47:57 QWERT QWERT-KOMPUTER Install Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable (x86) Failed Installation aborted, Result=1603

Próbowałem zainstalować - Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable (x86), jednak komputer podaje informację iż posiada nowszą wersję.
Wymagania sprzętowe są spełnione, pracuje na windows 7 64 bit. Dodam, że sciągałem wiele wersji (ze strony producenta - wersja studencka) jednakże to nierozwiązało problemu. Proszę o pomoc/sugestię.

Hagor
komentarz
komentarz

A jesteś pewny ,że pobrałeś ten program w wersji 64bit??

  • Dobra wypowiedź 1
Kulis18
komentarz
komentarz

Tak. 32 bitowa nawet się nie uruchamia.

  • 1 rok później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.