x-kom hosting

Jaka Pł.główną Wybrać ?

kubunB
utworzono
utworzono

Witam !

Jestem nowym użytkownikiem na forum i mam mały problem odnośnie płyty głównej :)

Poszukuje jakiejś płyty głównej dzięki której będę mógł :

- podkręcić dobrze procka ( czyli płyta główna ma mieć dobre OC )

- żeby miała dobrą zintegrowaną kartę muzyczną

- i była w rozsądnej cenie tak do 400 - 450 zł ;p

oczywiście płyta główna na Socket 775

zastanawiam się nad tymi płytami :

ASUS P5K IP35

ABIT IP35-E

EVGA nForce 650i ULTRA

Proszę o pomoc w wyborze płyty głównej i najlepiej z jakimś sensownym uzasadnieniem dlaczego to ową płytę mam wybrać :D

Mile widziane inne propozycje płyt .

martin6230i
komentarz
komentarz

jak do OC to ja bym wybrał evge 650i. nie ma ona zintegrowanej karty dźwiękowej, ale asus i abit też jej nie mają. Karta ta posiada najlepsze osiągi do podkręcania, ogólnie jest bdb i szczerze Ci ją polecam

falcon1984
komentarz
komentarz
jak do OC to ja bym wybrał evge 650i. nie ma ona zintegrowanej karty dźwiękowej, ale asus i abit też jej nie mają. Karta ta posiada najlepsze osiągi do podkręcania, ogólnie jest bdb i szczerze Ci ją polecam

Zastanów się co piszesz. Wszystkie te płyty mają karty dźwiękowe zintegrowane.

Moim zdaniem twoje oczekiwania spełni EVGA 650i Ultra. Jest ona super do podkręcania (ja podkręciłem E4300 z 1.8 na 3.0GHz). Ma bardzo dobrą kartę dźwiękową: Azalia 7.1 High Definition - jakość dźwięku jest bardzo dobra. Cena rewelacyjna - 350 zł.

Dobrym produktem jest też Abit IP35-E ale ma bugi w postaci double-boota i problemy z włączaniem po nocy w zimnym pokoju. Po przeczytaniu tych komentarzy przestałem lubić tą płytkę: www.google.pl

Dlatego proponuje EVGA 650i Ultra

Asusa P5K słabo znam więc się nie wypowiadam.

nie zamieszczaj linków do konkurencji

Demarco

martin6230i
komentarz
komentarz
Zastanów się co piszesz. Wszystkie te płyty mają karty dźwiękowe zintegrowane.

Moim zdaniem twoje oczekiwania spełni EVGA 650i Ultra. Jest ona super do podkręcania (ja podkręciłem E4300 z 1.8 na 3.0GHz). Ma bardzo dobrą kartę dźwiękową: Azalia 7.1 High Definition - jakość dźwięku jest bardzo dobra. Cena rewelacyjna - 350 zł.

Dobrym produktem jest też Abit IP35-E ale ma bugi w postaci double-boota i problemy z włączaniem po nocy w zimnym pokoju. Po przeczytaniu tych komentarzy przestałem lubić tą płytkę: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...779&st=1350

Dlatego proponuje EVGA 650i Ultra

Asusa P5K słabo znam więc się nie wypowiadam.

naucz sie czytać!!!! WŁAŚNIE TO NAPISAŁEM!!!! A ty tylko powtarzasz moje słowa, wielki pomagacz...

Gość
komentarz
komentarz

martin6230i TY chyba nie umiesz czytać napisałeś ze ta Evega NIE ma zintegrowanej karty dźwiękowej, a falcon1984 temu zaprzeczył.

kubunB
komentarz
komentarz

czekam na kolejne wypowiedzi :)

martin6230i
komentarz
komentarz

sorka, mój błąd, pomyliła mi sie karta dźwiękowa z graficzną, jeszcze raz sorx

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.