x-kom hosting

steam achievement manager picker nie da się usunąć

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: zzUNDEFEATED ,
oskar9991
utworzono
utworzono

Otóż mam problem taki gdy ściągnąłem sobie "steam achievement manager picker" to wyskoczył błąd że program ten przestał działa . Gdy włączyłem na nowo komputer to problem sam się znowu pokazał , okazało się iż plik zapisał się w systemie "C:\Users\user\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\lsm.exe" (nie wiem jak mogło sie zapisać tam jak tego programu się nie instaluje) chciałem to usunąć ale przywracał ten plik. próbowałem usunąć klucz w rejestrze ale on też powracał no i jeszcze automatyczne startowanie z Windowsem odznaczałem a później samo się zaznaczyło. Wirusa to nie ma bo sprawdzałem avastem. Można z tym żyć ale to już mnie denerwuje i jeszcze przypadkowo programem "TuneUP utilities" usunąłem kopie zapasowe systemu.Jestem lajkiem w tych sprawach i te umiejętności które potrafię nie dały rezultatów . Z góry wszystkim dzięki

zzUNDEFEATED
komentarz
komentarz

Format, albo z tym żyj ;p

  • Dobra wypowiedź 1
oskar9991
komentarz
komentarz (edytowane)

wiesz może od czego to jest bo klucz w rejestrze coś musi tworzyć(a nie że ja go usunę a on powraca tak od siebie) , na wszystkie błędy jest jakieś wytłumaczenie

  • Rekomendowana odpowiedź
zzUNDEFEATED
komentarz
komentarz (edytowane)

To może wejdź tam gdzie zainstalowałeś program, usuń go, restart kompa i znowu sprobuj usunąć ten plik z regedit...?
Lub, spróbuj to zrobić w trybie awaryjnym.

  • Dobra wypowiedź 1
oskar9991
komentarz
komentarz (edytowane)

tego programu się nie instaluje przecież pisałem ale pliki jego usunąłem i też nie dało rady ,spróbuję jeszcze w trybie awaryjnym

słuchaj jesteś naprawdę wielki ,tryb awaryjny działa bez zarzutów, wyrzuciłem i nie pojawiło się ponownie. Jak coś to już zapamiętam że tryb awaryjny może wszystko. Jeszcze raz wielkie dzięki :gobi:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.