x-kom hosting

Wc By Kyniek

Kamik47
utworzono
utworzono

Odrazu mowie ze nie jest to moj projekt, lecz warto abym dal go tu i pokazal innym jak nalezy to robic:)

Krótki spis dobytku :

- BIX3 z 5 wentylami (2xrevoltec, 1xgalcialtech, 1xaerocool 1xpapst)

- Pompka Laing DCC T1

- Węża inno 8/10

- bloki :

mosfety : 2 lutowane bloki - esencja handmade'u ;) rękodzieła

SB : Innovatek

NB : Channel V3

GPU : Prison Ultra V1

CPU Prison Extre3me V2

- pasta Zalmana STG1

Zdjątka:

WC_00.jpg

WC_01.jpg

WC_02.jpg

WC_03.jpg

WC_04.jpg

WC_05.jpg

WC_06.jpg

WC_07.jpg

WC_08.jpg

WC_09.jpg

WC_10.jpg

WC_11.jpg

WC_12.jpg

WC_13.jpg

WC_14.jpg

Imo be nice:)

  • 1 miesiąc później...

Fallen
komentarz
komentarz

Jestes z overclockers? Kyniek jest master w dziedzinie wc a na tych blokach to by mogl niezla kase zrobic

  • 1 miesiąc później...
Gość
komentarz
komentarz

Kamik47 a ile kosztuje WC?

Dex35371
komentarz
komentarz

ok.200-400 zł. Allegro>Komputery>Akcesoria>Chłodzenie i tuning>Chłodziwnie wodne (Uff...)

Gość
komentarz
komentarz

a trudno coś takiego zamontować?

Bluek
komentarz
komentarz

Nielepiej calego pc'ta wsadzic do tej cieczy tak jak tutaj

.
Gość
komentarz
komentarz

Bluek hehe najlepiej.Dobra nie róbmy off-topica.

a trudno coś takiego zamontować?WC
Kamik47
komentarz
komentarz
ok.200-400 zł. Allegro>Komputery>Akcesoria>Chłodzenie i tuning>Chłodziwnie wodne (Uff...)

<lol2> za 400zl to sobie mozersz kupic 1wiatrak :PP

Taki WC kosztuje w granicach 3tysiecy ... Mowie o wszystkim, czujnikach, pompy, przewody itd itd itd...

Nielepiej calego pc'ta wsadzic do tej cieczy tak jak tutaj klik.

Nie polecam, czytalem tego test w gazecie "Next" i bardzo ale to bardzo latwo spalic komputer...

Bluek
komentarz
komentarz
Nie polecam, czytalem tego test w gazecie "Next" i bardzo ale to bardzo latwo spalic komputer...

O kurcze niewiedzialem a to tak ladnie wyglada :D 3 tys? To ja za tyle kompa chce kupic...

Gość
komentarz
komentarz
Taki WC kosztuje w granicach 3tysiecy

No 3k trochę przegiąłeś ale 1,5k to minimum (przy wykorzystaniu nagrzewnicy z samochodu)

Kamik47
komentarz
komentarz

Naprawde aby calkowicie zrobic z kompa lodówke trzeba wydac 3tysiace, poniewaz wliczam w to cale chlodzenie wodne ( koszt okolo 1500zl - Pompy, itd itd itd ) Do tego dochodzi chlodzenie dysku, ramów, waty głuszące szumy...

Chłodzenie wodne gorszej firmy 1500zl bo jakiejs leposzej typu thermaltake too juz drozej. Gdzies mialem takie extra Zalman restarox to kosztowalo 1500zl, samo chlodzenie z jednym bloczkiem wodnym na grafike, a gdzie bloczki wodne na procesor i na plyte glowna? Do tego trzeba doliczyc jakies liczniki do temperatur itd:)) naprawde mysle zeby to pieknie ladnie chodzilo i zamykalo sie w 20" to trzeba wydac 3000zl :))

Fallen
komentarz
komentarz

Jesli sie ma za duzo kasy to mozna kupic firmowe chlodzenie wodne ale za polowe mniejsza kase mozna zrobic lepsze niz te firmowe.... do za okolo 1k da sie zrobic lepsze niz te thermaltaki itd...

kamilk47 ten zalman reserator 2 kosztuje około 1k i ma chlodzenie na procka + grafe. I on wcale nie jest taki dobry... lepsza juz bedzie chlodnica z kadetta + blok by Kyniek i niezla pompka. Wiec nie p*** tu o 3k No ale dzieki za polepszenie humoru z rana

Naprawde aby calkowicie zrobic z kompa lodówke trzeba wydac 3tysiace, poniewaz wliczam w to cale chlodzenie wodne ( koszt okolo 1500zl - Pompy, itd itd itd ) Do tego dochodzi chlodzenie dysku, ramów, waty głuszące szumy... Za 3k to sie kupuje prometeie mach 2 GT i sie ma -40 na procku :]

Kto chlodzi dysk i ramy woda?? to juz trzeba byc naprawde chorym.... A pompe to sie kupuje jedna i podlacza do calego ukladu

Naprawde nie wiem na co mozna by wydac 3k... chyba na weze pozlacane <lol>

Kamik47
komentarz
komentarz

Chlodzenie dysku wiatrakami a nie plynem :] Nie czytasz ze zrozumieniem :PP

Po co kupowac porshe jak z 3maluchów mozna zrobic :)

Efekt:

5-1photo.jpg

@Fallen bez przeklinania nie umiesz napisac postu? Myslisz ze jestes fajny wtedy? :zenada;

Fallen
komentarz
komentarz

A kto powiedział ze pod p**** musi sie kryć wulgarne słowo?? Np. piernicz wg mnie nie jest wulgarne.

Za to Ty chyba nie potrafisz przyjac krytyki.

Koniec offtopa :) Aha=> Jestem Fajny :hahaha:

  • 4 tygodnie później...
Xilomion
komentarz
komentarz

Można za 450zł, kupić chłodzenie od Corsaira - za kolejne 200, mamy dodatkowe elementy i mamy CPU + płyte schłodzoną.

  • 1 rok później...
Gość
komentarz
komentarz

Heh widzę że ktoś moim WC się tutaj zainteresił ;) Mogę dać więcej fot, nowa mobo jest ;) grafika też nowa...

Gość
komentarz
komentarz

Ja się zapytam czy te pseudo maty coś dają - są gładkie i wydaje mi się że po prostu "odbijają" dźwięki? Co do zdjęć oczywiście ;)

Gość
komentarz
komentarz
Ja się zapytam czy te pseudo maty coś dają - są gładkie i wydaje mi się że po prostu "odbijają" dźwięki? Co do zdjęć oczywiście wink.gif

pr0, powiem ci raczej że ich przeznaczeniem był wygląd ;) Komp i tak miałem wtedy cichutki, i tak był oddalony o ok. 1,5m więc luzik :)

aha i co do ty gadanin dex'a o wc za 400 zł to wiesz :lol: za jeszcze 3 razy tyle to ja bude kupiłem :P cały zestaw wyniósł mnie ok. 3200zł, bloczki homemade ;)

Ghost991
komentarz
komentarz

PaPa nie gra roli liczy się satysfakcja z stworzonego dzieła.

Ciekawy prosty wygląd nice

Gość
komentarz
komentarz

ghost mi tam na wyglądzie nie zależy ;) wyrosłem z tego :P

aha te bloczki mam na sprzedasz. leżą od pół roku w szafie :)

Gość
komentarz
komentarz
leżą od pół roku w szafie smile.gif

co teraz? Na CPU pewnie Posejdon, na GPU pewnie AC bo masz "dwugłowego potwora", NB chłodzenie Asus a może wracasz do AC?

btw: dlaczego zrezygnowałeś z nazywania bloczków Pirson .. ?

Gość
komentarz
komentarz
btw: dlaczego zrezygnowałeś z nazywania bloczków Pirson .. ?

bo tak :D

co teraz? Na CPU pewnie Posejdon, na GPU pewnie AC bo masz "dwugłowego potwora", NB chłodzenie Asus a może wracasz do AC?

Teraz narazie nic bo posprzedawałem kompa na części i najprawdopodobniej będzie już i7 ;) Naprawde ciekawi mnie jak się kręcą, jedni mówią ze super inni że kaszan...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.