x-kom hosting

Vista - updaty

wahlberg
utworzono
utworzono

[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]Witam,[/size][/font][/color]

[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]Które updaty Visty warto instalować a które nie?[/size][/font][/color]
[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]Po reinstalacji systemu zainstalowałem SP1+SP2 oraz sterwoniki urzadzen ze stron producenta.[/size][/font][/color]


[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]Pzdr [/size][/font][/color]

nitro07
komentarz
komentarz

Najlepiej instalować wszystkie aktualizacje krytyczne.

wahlberg
komentarz
komentarz (edytowane)

krytyczne tzn. wszystkie "important"?
gosc z serwisu ktory mi naprawial laptopa powiedzial ze lepiej w ogole nie instalowac updatow (oprocz Service Packow) niz wszystkie.

kelloco2
komentarz
komentarz

nitro07 dobrze napisał. Na zwykłych prostych desktopach można instalować wszystkie aktualizacje i może to robić ten automat od Windows Update (sam tak mam). Jeżeli mamy słaby komputer, jesteśmy przeczuleni, widzimy obniżenie wydajności - Service Pack. Mając antywirusa, będąc za NATem; w zasadzie nawet bez aktualizacji nic strasznego się nie dzieje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.