x-kom hosting

Dlaczego dalej mam bana?

Zaz13
utworzono
utworzono

Elo. Powie mi któryś z moderatorów za co mam bana na SB i na jak długo go mam? Bo kompletnie nie wiem dlaczego w ogóle go mam.

Zaz13
komentarz
komentarz

Jakie przekleństwa??? Kurcze, pewnie kuzyn wbił mi na forum bo mam zapamiętane hasło w laptopie i coś pisał :/

Zaz13
komentarz
komentarz

Wiem wiem :) Dzięki za odpowiedź ;)

Zaz13
komentarz
komentarz

Cześć. Dostałem 7dniowego bana na SB 19czerwca i dalej go mam. Zdejmie go ktoś?

Zielonkawy
komentarz
komentarz

[quote][b]5. Warny (ostrzeżenia).[/b]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]5.1. Nieprzestrzeganie zasad regulaminu karane będzie warnem, w szczególnych przypadkach - banem.[/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]5.2. Ważność warna wygasa po upłynięciu 30 dni od momentu jego otrzymania, o ile użytkownik w ciągu tych 30 dni nie otrzymał kolejnego warna. W tym drugim przypadku czas naliczany jest od ostatniego ostrzeżenia.[/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]5.3. [u][b]Warn usuwany jest przez osobę z grupy moderującej, od której użytkownik otrzymał ostrzeżenie, wyłącznie na wniosek samego użytkownika na PW.[/b][/u][/font][/color]
[font="helvetica, arial, sans-serif"][color="#282828"]5.4. Osoba z grupy moderującej ma prawo ukarać użytkownika warnem, banem lub upomnieć, jeśli uzna za stosowne.[/color][/font]
[font="helvetica, arial, sans-serif"][color="#282828"][/quote][/color][/font]

[font="helvetica, arial, sans-serif"][color="#282828"]Oj,chyba nie czytało się zaakceptowanego regulaminu forum:P[/color][/font]

[font="helvetica, arial, sans-serif"][color="#282828"]Napisz PW do osoby, od której dostałeś bana, a najlepiej nie było zakładać nowego tematu, i jeśli już, to kontynuować w starym.[/color][/font]

bub
komentarz
komentarz

Już nie masz :)

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.