x-kom hosting

Wyrwane Gniazdo?

vwslask
utworzono
utworzono

Witam. Mam oto taki problem, na płycie głównej jest tak mi się wydaje wyrwane gniazdko tam jest powinien być procesor, a może poprostu jakoś zdjęte hmmm no niewiem są tylko złote ząbki jest ich pełno i tyle gniazdo z procesorem mam pomoże ktoś jak to spowrotem założyć?

atari
komentarz
komentarz

a jaka plyta??Zobacz jak to wygloda w necie na zdjeciac tej plyty

vwslask
komentarz
komentarz

Nie jestem w stanie Powiedzieć Tylko pisze Intel i tyle I jakieś P6IPAT

Gość
komentarz
komentarz

Wklej zdjęcie płyty głównej i tego "gniazdka" na www.fotosik.pl i wklej tutaj link do zdjęcia.

vwslask
komentarz
komentarz

a68ebe90a5643a0bm.jpg

Oto fotka widać trochę nie wyraźne ale myślę że dacie rade przepraszam za jakość :(

atari
komentarz
komentarz

mi sie wydaje ze z tym nic nie zrobisz. Ale poczekaj co inni powiedza. Wg mnie nie oplaca sie z tym meczyc

Gość
komentarz
komentarz

Powiem tak. Szczęścia życzę przy wymianie gniazda procesora. Będziesz go bardzo dużo potrzebowała, a co do szans udanej wymiany, to daję jakieś 20%, ze dwa dni pracy i masę nerwów straconych. Nie podejmie się tego żaden zawodowy elektronik, bo jest to nieopłacalne, a koszt wymiany przekroczy koszt zakupu drugiej płyty głównej. Poza tym przy jakimkolwiek błędzie możesz spalić także procesor i inne podzespoły. Gra nie warta świeczki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.