x-kom hosting

Wybór hostingu pod 3 strony

H@ck3r
utworzono
utworzono

Witam, od dłużeszego czasu poszukuję odpowiedniego hostingu pod 3 storny (2x forum MyBB oraz 1 strona oparta na skryptach php). Hosting musi mieć co najmniej pojemnośc 10GB oraz najlepiej nieograniczony transfer. Kolejną opcją jaką musi posiadać jest możliwość posiadania kilku baz danych, oraz edycje .htaccess. Zastanawiałem się nad wyborem oferty z hpbf.pl; oferta medium. Posiadał ktoś z was hosting od tej firmy? Proszę o opinię, lub o linki do podobnych ofert ;) Pozdrawiam!

yahoomlody
komentarz
komentarz

Ja polecam Home.pl , miałem u nich swego czasu jedną stronę, zawsze świetna pomoc techniczna z ich strony, nie przypominam sobie żeby chociaż raz strona padła czy coś w ten deseń, w dodatku co chwila mają promocje :)

  • Dobra wypowiedź 1
H@ck3r
komentarz
komentarz

a jak z edycją .htaccess???

Gość
komentarz
komentarz

ProSerwer.pl
mam u nich strone www trzy lata. Na jednym serwerze mam obecnie 4 strony WWW oraz 5 podpiętych domen, i wszystko daje rade, zadna nie muli :)
Jest GIT :)
Nie mowiac ze u nich domena pl 20zl a eu 30z. (mam takie i takie)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.