x-kom hosting

Problem Pci Network Controller On Motherboard

rafalniko
utworzono
utworzono

Prosze o pomoc bo w moim laptopie to jest aser aspire pokazuje sie komunikat "pci network controller on motherboard" i kiedy uruchomie kompa to nie dziala wireless ani karta sieciowa kiedy podlaczam do kompa, czasem jak zalacze komputer to dziala wireless, a jak uzyje kabla to dziala 5 minut i sie wylacza.co zrobic prosze o pomoc.zalaczam zdjecie z ekranu kompa .Aha i zapomnialem napisac ze XP przeinstalowalem na nowy.i dalej mam problemy, nawet probowalem instalowac inne sterowniki i nic nie pomaga .Czy to moze byc jakis wirus??

Obraz_003.JPG

post-12245-1193786673_thumb.jpg

olej3232
komentarz
komentarz

Nie grzebałeś przypadkiem w BIOS-ie?? Wejdź do BIOS-u i przywróć optymalne ustawienia, może to pomoże! :)

rafalniko
komentarz
komentarz

Prosze o pomoc bo w moim laptopie to jest aser aspire pokazuje sie komunikat "pci network controller on motherboard" i kiedy uruchomie kompa to nie dziala wireless ani karta sieciowa kiedy podlaczam do kompa, czasem jak zalacze komputer to dziala wireless, a jak uzyje kabla to dziala 5 minut i sie wylacza.co zrobic prosze o pomoc.zalaczam zdjecie z ekranu kompa .Aha i zapomnialem napisac ze XP przeinstalowalem na nowy.i dalej mam problemy, nawet probowalem instalowac inne sterowniki i nic nie pomaga .Czy to moze byc jakis wirus??
biosu nie dotykalem , ale moze to wirus jakis, niewiem, dzieki za odpowiedz
biosu nie dotykalem , ale moze to wirus jakis, niewiem, dzieki za odpowiedzprobowalem teraz ustawic jak mi mowiles ale dalej nie dziala

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.