x-kom hosting

Dfi Ultra-d Nf4 Mod Na Dfi Ultra-d Nf4 Sli

autococker
utworzono
utworzono

witam zamierzam kupić 2 karty graficzne 8800GT pod mój sprzęt,chce zrobić mod

taki jak w linku KLIK MOD DFI

Czy mój sprzęt pociągnie bez problemu te 2 grafy ?

Czy będą one pracowały na tej płycie zmodowanej tak jak na oryginalnej ?

olej3232
komentarz
komentarz

Jesteś pewien że potrzebujesz dwie tak wydajne karty?? Moim zdaniem nie ma sensu łączy tego w SLI lepiej jedna a mocniejsza!

autococker
komentarz
komentarz
Jesteś pewien że potrzebujesz dwie tak wydajne karty?? Moim zdaniem nie ma sensu łączy tego w SLI lepiej jedna a mocniejsza!

nie miałem nigdy do czynienia z SLI ale wydaje mi sie że przyrost mocy będzie min 50% a za 8800GTX zapłacic bede musial prawie 2000 zł wiec chyba oplaca sie kupic dwie takie mocne karty jak 8800GT i CRYSIS bedzie smigał na very high :rolleyes:

olej3232
komentarz
komentarz

Skoro nie miałeś z tym do czynienia, przed wydaniem pieniędzy radzę poczytać! TU masz artykuł.

Jeśli skusisz się na SLI pamiętaj że dwie karty to spory pobór mocy, solidny zasilacz będzie niezbędny.

autococker
komentarz
komentarz
Skoro nie miałeś z tym do czynienia, przed wydaniem pieniędzy radzę poczytać! TU masz artykuł.

Jeśli skusisz się na SLI pamiętaj że dwie karty to spory pobór mocy, solidny zasilacz będzie niezbędny.

ta karta pobiera 110W wiec 2 wezmą mi 220W do tego procek,płyta główna,pamięci i dysk moja pobiera teraz 100W wiec zwiększy mi sie pobór o 120W hmmm sam juz nie wiem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.