x-kom hosting

Płyta Do 350zł

ajek99
utworzono
utworzono

tak jak w temacie

Bamu
komentarz
komentarz

no dobra ale co byś chciał później pod tą płytę podpiąć ?

ajek99
komentarz
komentarz

No tak :D Quad 6600

Bamu
komentarz
komentarz

Tylko 350 zł ?

olej3232
komentarz
komentarz

Lepiej kup jakiegoś c2d i lepszą płytę! Na dzień dzisiejszy nie warto inwestować w Quad-a, i tak go nie wykorzystasz!

Bamu
komentarz
komentarz

a poza tym dobra płyta pod Quad-a kosztuje troche

Tomek
komentarz
komentarz

na razie nie ma oprogramowania wykorzystujacego 4 rdzenie wiec nie ma sensu wydawać kasy na jego kupno.

Polecam Core2 duo i dobra plytę np ASUS p5K.

snip91
komentarz
komentarz

Proponuję wziąć ASUS P5N32-E SLI Plus i do tej płyty C2D E6750. Quad nie jest w pełni wykorzystywany na dzień dzisiejszy. I raczej przez jakiś czas jeszcze nie będzie, dlatego radzę teraz wziąć E6750. Albo poczekać do publikacji Penryna.

ajek99
komentarz
komentarz

Dzieki za pomoc zrobie jak radzicie zrezygnuje z quada na rzecz core2duo ale mam jeszcze prośbe podajcie do 400 zl p. gówną pod core2duo i w skrócie jakbyście mogli mi powiedziec co p głownej odgryw a kluczową role i na co wrócić uwage

Tomek
komentarz
komentarz

na wyposażenie tj liczba złącz, portów.

Chipset najlepiej obsł. pamięci 1333MHz oraz przystosowany do nowych procesorów Intela Penryn np. P35.

sid
komentarz
komentarz

dobre plytki do 400zl:

abit IP35-E, msi neo-f, asus P5K, msi neo2-fir,evga 650i ultra, asus P5B

demarco
komentarz
komentarz

abit ip35-E lub msi p35 neo-f

falcon1984
komentarz
komentarz

EVGA 650i Ultra

O Abicie trochę poczytałem i zdaje się, że problem z double-bootem oraz z włączaniem po nocy w zimnym pokoju jest dość poważny... :(

pietrek11
komentarz
komentarz

Mógłby jeszcze ktoś porównać EVGA 650i Ultra i msi p35 neo-f ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.