x-kom hosting

błąd podczas instalacji debiana i usunięcie windowsa

kelloco2
komentarz
komentarz

2. jakieś komunikaty? jak nagrałeś to ISO sprawdzałeś sumy kontrolne? (proces weryfikacji poprawności wypalonej kompilacji)

  • Dobra wypowiedź 1

Mioka
komentarz
komentarz

Żadnych komunikatów nie ma całe niebieskie tło i na dole taki mały czarny pasek trochę większy od wielkości litery. Da się w nim pisać jednak na żadne komendy nie reaguje.
[quote][color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif] jak nagrałeś to ISO sprawdzałeś sumy kontrolne? (proces weryfikacji poprawności wypalonej kompilacji) [/font][/color][/quote]
Nie bo nie wiem, że takie coś powinno się robić, gdzie takie coś powinno się robić i jak. A tym samym programem nagrywałem na USB debiana stabilnego po nagraniu testowego i instalacja poszła, tylko ją przerwałem sam.

Chyba jednak zainstaluję Ubuntu. Nawet instalacja Debiana stabilnego jest przerywana - nie przechodzi jeden punkt z instalacją. Jest on już po instalacji systemu podstawowego i do jego instalacji potrzebny jest serwer lustrzany i z połączeniem z nim jest problem - nic się nie pobiera. A z debianem testowym jest ten problem co wcześniej opisałem.

kelloco2
komentarz
komentarz

To będzie dobry wybór. Wybierz wersję 64bit, jeżeli Unity nie będzie pasować jest jeszcze Mint Linux. Widać Debian broni się jak może przed instalacją na tym sprzęcie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.