x-kom hosting

Po zmianie podzespołów problem z reinstalacja systemu - "blad konfiguracji"

macocha
utworzono
utworzono

Witajcie, wybaczcie, ze wklejam tylko link do innego forum, ale nie mam już siły pisać tego wszystkiego ponownie, ponieważ piszę na telefonie.

Błagam o konstruktywną pomoc i ewentualnie konkretne linki.

http://forum.dobreprogramy.pl/nowa-plyta-glowna-procek-ram-blad-konfiguracji-t491066.html?sid=576b7f88e2e12ae30cf88209e729678f

Gość
komentarz
komentarz

ale w czym problem? podepnij dysk do innego kompa i sformatuj partycje i po robocie

macocha
komentarz
komentarz

Nie mam do dyspozycji innego kompa. Ani znqjomych z PCtem, tu w Danii wszyscy maja laptopy. Jak ja moge sformatowac dysk? Wogóle można przy Viscie?

Ewentualnie jak zainstalować tego Linuxa..

Gość
komentarz
komentarz

Pobierz [b]Gparted[/b] i działaj. Mam nadzieję że poprawnie nagrywasz obrazy ISO. W artykule są linki do pobrania Gparted.

http://www.vista.pl/porady/811_narzedzie_gparted_2_jak_polaczyc_dwie_istniejace_partycje_.html

macocha
komentarz
komentarz (edytowane)

Sqonk pytanie za 100 punktow. Jak do jasnej Anielki mam pobrać Gparted skoro mam do dyspozycji telefon z Androidem i komputer który nie wychodzi praktycznie poza BIOS? A może podczepic dysk do laptopa??? Wtedy pozycze lapa i mam przejsciowke do SATA.. Co myślisz? I wogóle bardzo dziękuję za cierpliwość :)

Gość
komentarz
komentarz

[quote]Sqonk pytanie za 100 punktow. Jak do jasnej Anielki mam pobrać Gparted skoro mam do dyspozycji telefon z Androidem i komputer który nie wychodzi praktycznie poza BIOS? A może podczepic dysk do laptopa??? Wtedy pozycze lapa i mam przejsciowke do SATA.. Co myślisz? I wogóle bardzo dziękuję za cierpliwość[/quote]

Szkoda że dopiero teraz mówisz o przejsciówce. Pewnie podczepiaj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.