x-kom hosting

[Rozwiazany] jak zainstalowac od nowa IE

voddi
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Jakis czas temu usnunąłem IE (najpierw z 'odinstaluj programy', a potem jeszcze z dysku cały folder), a teraz chce go z powrotem. Mam ściagnietego z netu, ale wyskakuje mi komunikat, ze IE juz jest zainstalowany. Tak to rzeczywiscie wygląda, no ale nie wiem jak go włączyc i gdzie? Bo nigdzie na dysku nie moge znaleźć, są jakby składniki różne, ale ten główny program to nie wiem który to jest i czy on rzeczywiscie jest, bo przeciez usuwałem z Programów, to ja juz nie wiem :-/ Pomóżcie

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

IE jest integralną częścią systemu i nie powinno się go usuwać (no chyba, że chcesz żeby potem męczyły cię błędy).

Spróbuj użyć punktu przywracania systemu sprzed deinstalacji Explorera (i wtedy ewentualnie go uaktualnij, jak masz jedną ze starszych wersji).

voddi
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie mam tak starych punktów przywracania :-/
Przyszedł mi taki może głupi pomysł do głowy: a jakby skopiować ten usuniety folder od kogos i wgrać do siebie, to moze by wtedy sie dało uruchomic? Czy to bez sensu? ;-) No ale nie wiem co innego jeszcze by można poradzić...


<edit>
Może sie komuś przyda, wiec napisze jak rozwiazałem problem. W panelu sterowania opcja 'dodaj/usun programy' i tam po lewej stronie jest cos takiego jak 'pokaz aktualizacje' (czy cos w tym stylu). Pokazalo mi wszystkie aktualizacje, m.in IE8 i IE9. Odinstalowalem obdwa zwyczajnie przez klikniecie. Potem z netu pobralem IE8 i o dziwo dziala :-) Co prawda troche kuleje, brak mu paska adresu na przyklad, ale da rade bez tego, zreszta nie potrzebuje do surfowania tylko do sprawdzania jak mi stronki wyswietla, wiec do takiego sporadycznego użycia bedzie spox.
Dzieki jeszcze raz za dobre checi :-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.