x-kom hosting

Który Z Tych Dwóch Dysków Lepszy?

Dyski 160GB, który najlepszy?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dysk jest lepszy?

    • Samsung SpinPoint 160GB
      6
    • Seagata 160GB
      15


martin6230i
utworzono
utworzono

Który lepszy? Chodzi tu o parametry, głośność, funkcjonalność itp.... A może inny dysk? I jeszcze jedno pytanie, kupić 160gb czy lepiej dolożyć i kupić 250gb? (dodam że dysk 80 mi starczał)

Kurzun
komentarz
komentarz

Chodziło chyba o Segate ;- ) Swój głos oddałem na Samsunga, ponieważ seria SpinPoint jest bardzo udana.

martin6230i
komentarz
komentarz

a czy opłaca sie dołożyć trochę do większego dysku (250GB) przy moim użytkowaniu (nigdy nie zapełniłem 80gb ale czas sie zmienia) :D. Jak wy byście zrobili

GLOSUJCIE, muszę mieć obraz sytuacji

sox91
komentarz
komentarz

Skoro ci starczała 80 to myśle że niema sensu dorzucać do większego dysku.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja bym brał Seagate bo dyski tej firmy mam od zawsze, nigdy mi żaden nie padł, mam zaufanie do tej firmy. Uznana marka. ;)

martin6230i
komentarz
komentarz

widzę że segata cieszy sie większym uznaniem, zobaczymy jak bedzie po kolejnych głosach. Niby 160gb starczyło by mi spokojnie, ale nie wiadomo czy potem mi nie zabraknie, a po za tym przy sprzedaży lepiej bedzie posiadać 250gb, tym bardziej że różnica w cenie nie jest taka duża. Czym różnią sie dyski segata od samsunga, chodzi tu o konkretne dane?

Bamu
komentarz
komentarz

Polecam Seagate ! dobre dyski, ciche i niezawodne !

martin6230i
komentarz
komentarz

a czym one sie różnią? i jak sądzicie, opłaca sie dołożyć/

snip91
komentarz
komentarz

Postawiłem na Seagate, chociaż Samsung z serii SpinPoint jest szybszy. Jednak Seagate wydaje mi się bardziej niezawodny. Mam Samsunga od ponad roku i nie moge narzekać, więc nie mówię, że są to złe dyski, ale Seagate mam od ponad 5 lat i śmiga do tej pory :)

sid
komentarz
komentarz

ja również zaglosowałem na seagate :) jeden samsung mi sie juz rozsypal

martin6230i
komentarz
komentarz

a samsungi są szybsze? dużo? Widze że większość jest za segatą, ale ona ma gorsze osiągi od samsunga?

snip91
komentarz
komentarz

Samsung jest nieco szybszy. Ma większą przepustowość danych. Może nieznacznie, ale jak ktoś się lubi uczepić czegoś to ma czego :P Na pewno oba dyski są szybkie i wielkiej różnicy nie zauważysz.

martin6230i
komentarz
komentarz

ale jednak samsung jest szybszy? Czy jest to zauważalne podczas codziennej pracy? Dysk kupie jednak 160 gdyż większy jest mi zbędny, ale słyszałem o dyskach z 16mb, co dają te dodatkowe megabajty?

Lewy12
komentarz
komentarz
Czy jest to zauważalne podczas codziennej pracy?

Raczej nie zauważysz różnicy.

atari
komentarz
komentarz

ja bral bym seagate bo to juz badzo znana i ceniona firma ktora zajmuje sie glownie produkcja dysko i na nich sie skupia a nie tak jak samsung wszystkiego po trochy. Sam mialem dysk seagate 160GB ale na ata i jestem z niego w pelni zadowolony.

martin6230i
komentarz
komentarz

to, że firma samsung produkuje wiele rzeczy nie oznacza że produkuje gorsze rzeczy, wręcz przeciwnie. Jeżeli piszecie że parametry ciut lepsze ma samsung to czemu namawiacie mnie do kupna sagaty?

Lewy12
komentarz
komentarz

Gdyż jest to bardzo dobra firma i ich dyski bardzo rzadko się psują.

atari
komentarz
komentarz
Gdyż jest to bardzo dobra firma i ich dyski bardzo rzadko się psują.

Potwierdzam w 100%. Jak nie trafis na uszkodzony egzemplasz to pominien ci dlugo sluzyc. A zeby jeszcze dluzej ci dzialal to warto dac przed nim jakis wiatrak zeby sie nie grzal za bardzo

martin6230i
komentarz
komentarz

samsung to również bdb firma a ich dyski również rzadko sie psują oraz mają lepsze parametry. Mimo to wy głosujecie za segatą, nierozumiem, przecież samsung to tez bdb i uznana firma

falcon1984
komentarz
komentarz

Dyski Samsung od niedawna są bardzo dobre. Wcześniej były przeciętne. Dlatego większość głosuje za Seagate, bo ta firma od dawna jest wyśmienita i ma solidną markę już długo

martin6230i
komentarz
komentarz

ale teraz samsung dołączył do gorona bdb firm a mimo to jesteście za segatą

falcon1984
komentarz
komentarz

Większość ludzi ma Seagate'a więc głosują za nią

btw: ta firma nazywa się SEAGATE, czytamy to SIGEJT ;) (a nie jakaś Segata...)

Kurzun
komentarz
komentarz

Większość głosuje na Seagate, ponieważ firma wyrobiła sobie markę a moim zdaniem SpinPoint`y są lepsze.

Naxi
komentarz
komentarz

sam mam seagate od kilku miesięcy i jak na razie spisuje się dobrze a czy dokładać do większego nie wiem zależy od różnicy w cenie a nawet jak kupisz 80 gb który jak mówisz Ci starcz zawsze możesz dołożyć drugie 80 gb

Adamcior
komentarz
komentarz

zdecydowanie Segate , czy ja wiem po co ci 250 GB ? zapełnisz ? zależy jeszcze do czego komputer wykorzystujesz ... ale to juz od ciebie zależy czy 80GB czy 250 gb a moze 1TB :lol: ale zdecydowanie Segate , sam mam teraz tzn juz od 6 lat i nic sie znim nie dzieje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.