x-kom hosting

Asus P5b-jakie Procesory

Gość
utworzono
utworzono

Do nowego PC chcę kupić płytę gł. ASUS-a P5B.

W apollo.pl pisze, że ta płyta obsługuję tylko:

INT Core 2 Duo

PENTIUM D

PENTIUM 4

CELERON D

Dlatego też mam pytanie. Wiele osób na forum poleca zakup tej płyty pod PROCESOR CORE 2 Quad i P DUAL CORE.

Czy ta płyta obsługuję i pełni, te procesory?

Która jest lepsza do Pentiuma DualCore, z możliwością przejścia na Quad`a lub Core2Duo???

Pozdrawiam i dziękuję,

Kotarba

Datex
komentarz
komentarz

Tak, Asus P5B obsługuje zarówno dual-core jak i Quady.

Która jest lepsza do Pentiuma DualCore, z możliwością przejścia na Quad`a lub Core2Duo???

W podobnym przedziale cenowym jest jeszcze EVGA nForce 650i Ultra - również bardzo dobra płyta.

olej3232
komentarz
komentarz

O ile się nie mylę żeby Quad poszedł na P5B trzeba update BIOS-u zrobić.

Kurzun
komentarz
komentarz

Nie mylisz się Olej ;- ) Jeżeli zrobisz update biosu będzie działał Quad.

Konsurk
komentarz
komentarz

Chyba nawet w sprzedaży nie podają obsługi Quada.

falcon1984
komentarz
komentarz

Lepiej zamień sobie płytke na EVGA 650i Ultra. Bez problemu radzi sobie z Quadami i moim zdaniem jest lepszą płytką. Dobre mobo to także: Abit IP35-E.

olej3232
komentarz
komentarz

A ja proponuję wejść na stronę ASUS-a i zobaczyć jak wspierane są te płyty! Co chwile nowe poprawki do biosu, nowe sterowniki! Jeśli płyta czegoś nie czyta, to po miesiącu już nie ma z tym problemu! :P zawsze polecałem i polecam tą firmę1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.