x-kom hosting

Prawdopodobnie Problem Z Plyta Glowna

Pawelx20
utworzono
utworzono

Witam

Mam duzy problem z wlaczeniem kompa

Praktycznie nie da sie go odpalic (po wlaczeniu, monitor nie pokazuje zadnych procesow)

na 6 prob raz udalo mi sie go odpalic na krotka chwile dostalem sie do windowsa i po paru sekundach system sie zawiesil

(podczas tej jednej pruby udanego wlaczenia zauwazylem dziwny komunikat

K8 Data Change Please update the data ~ ( nie jestem pewien co do porawnosci tego komunikaty bo widzialem go przez pare sekund)

dodatkowe info:

-Raz mialem problem z wlaczaniem kompa i okazalo sie ze plyta glowna poszla

-tydzien albo dwa wczesniej mialem zawieche kompa i komunikat na niebieskim tle icq_driver_not_less_or_equal ~

-mialem jakis trojan na kompie (wyciolem go, nastempnie sprawdzilem wszystkie nod32, outpustfirewall i ad-aware i okazalo sie ze jest czysto

Jesli potrzebujecie wiecej informacji technicznych do rozwiazania / okreslenia przyczyn problemu , podajcie konkretnie co jest potrzebne to zedytuje posta .

Dane techniczne

Atholon 3800 + dwu rdzeniowy

Plyta glowna Gigabyte GA-M61P-S3 (socket AM2)

Karta graficzna Randeon X1950 Pro series

1 Giga RAM

zasilacz: Procomp atx ky-450w

vol / cur/ freq

230v / 5A/50hz

sys operacyjny:Windows XP Pro

Pozdrawiam

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj konfiguracje komputera i przede wszystkim zasilacz.

olej3232
komentarz
komentarz

Odłącz wszystko co zbędne od kompa i spróbuj go odpalić! Nawet klawiatury się pozbądź!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.