x-kom hosting

"Stojąca obudowa" na boku.

AsDDsA
utworzono
utworzono

Witam. Z góry zaznaczam, że nie miałem pojęcia gdzie umieścić ten temat...
Mam pewien problem z kartą graficzną i komputer raczej musi leżeć na boku. Czy mogę go tak trzymać przez dłuższy czas? Położyłem go na blasze od strony płyty głównej, gdzie nie ma żadnych wentylatorów. Napędów i tak nie używam więc to akurat nie problem.

piotrasta
komentarz
komentarz

nic mu nie będzie ale nie wiem czy dysk może tak pracować reszcie nic nie będzie. W niektórych obudowach podzespoły są umieszczone w ten sposób i nic im nie jest.

kitin
komentarz
komentarz

Dokładnie jak napisał kolega wyżej: nie wiadomo czy dysk może tak pracować. Zresztą dodam od siebie, że niektóre napędy nie mogą pracować w pozycji stojącej.. Jeżeli jest taka możliwość to sprawdź jaki masz napęd i zobacz czy jest on przystosowany do pracy w pionie.

piotrasta
komentarz
komentarz

napędów jak sam napisał nie używa ale to nie jest chyba problem wykręcić je i położyć w normalnej pozycji

kitin
komentarz
komentarz

Ups.. nie doczytałem ;( , ale problemem też nie jest wykręcić HDD i postawić go tak, żeby sobie leżał :)

cubeaim
komentarz
komentarz

HDD może pracować w obojętnie jakiej orientacji. Na jego żywotnośc wpływa to w minimalnym stopniu.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.