x-kom hosting

popsuta płyta visty >.>

desire1988
utworzono
utworzono

Witam! chciałam zrobić reinstalke a tu masz okazało się że jak młodszy brat broił przy płytach to nabroił >.> mam piękne niebieskie słoneczko narysowane na płycie instalacyjnej >.> szukając w necie visty home premium 32 wpadałam na pomysł żeby pobrać 64 mam 4 gb ramu teraz może zna ktoś zaufane źródło? nie chce żadnych virusów a klucz jak coś w 100% legal i czytałam inne fora że przejście z MC VHP 32 na 64 nie jest nielegalne. Bardzo proszę o pomoc :/

kml700
komentarz
komentarz

Na tym forum nie popieramy piractwa .
Zgłoś się do MS i poproś ich o płytę oczywiście za opłatą. :gobi:

desire1988
komentarz
komentarz

24$ nie dzieki :P może jest ktoś z wawy co by pożyczył na 1 dzień płytke? ^ ^

maciekj22
komentarz
komentarz

Pisaliśmy o tym gdzieś ostatnio....nie chciałbym tutaj nikogo wprowadzać w błąd, bo umowa licencyjna M$ jest tak zagmatwana, że czasami nawet ich pracownicy się w tym gubią, ale muszą być spełnione dwa warunki:

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][*]Certyfikat Autentycznosci (konieczny w przypadku licencji OEM)[/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][*]Oryginalny nosnik do oprogramowania,[/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][*]Faktura lub dowód zakupu,[/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][*]Umowa licencyjna,[/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][*]Podrecznik uzytkownika[/size][/font][/color]

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3]Jeśli spełniasz 2 z tych warunków, to posiadanie nieoryginalnego nośnika (np utworzonego przy pomocy ch*mika) nie jest nielegalne - nie chciałbym się tutaj wychylać, niech ktoś inny się również wypowie, ja moje stanowisko wyraziłem :)[/size][/font][/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.