x-kom hosting

Pozycjonowanie MusicSerwis.com.pl

Lynyrd
utworzono
utworzono

Witam,
jestem właścicielem portalu www.MusicSerwis.com.pl - chciałbym podnieść statystyki oglądalności. Czy możecie zaproponować jakieś rozwiązanie ?

  • 2 miesiące później...

dexter78
komentarz
komentarz

Pozycjonowanie/linki - co wolisz - z linków efekt jest natychmiastowy i na wejścia przekładają się jak nic innego. Portal usługowy mojego kolegi np. pozycjonowała taka agencja - www.adstone.pl (chyba to to :P) i płacił im za efekt wiec tu masz pewność, ze płacisz za sukces a nie wydajesz kase. a pomysl ze promocja twojego serwisu jest o tyle ważna, ze sam niedługo bedziesz mógł proponowac tam innym reklamę (a ich ceny zależą od wejśc) wiec Ci sie zwróci. Masz wiec szanse nie tylko zwiększyc popularność serwiu ale i zarobić/

torino
komentarz
komentarz

przedewszystkim pomyśl o tym żeby portal był konkurencyjny, wymyśl coś czego nie ma na innych portalach (przykład: gustomierz i gutopodobni na filmwebie), jakieś opcje które wyjdą na przeciw muzycznym potrzebom użytkowników i ich przyciągną. Pomyśl o stowrzeniu forum i społeczności
ps. fejsbukowa zakladka Ci nie działa

clockwork
komentarz
komentarz

content jest najważniejszy, co z tego że użytkownik wejdzie na stronę - musi jeszcze na niej zostać...do podniesienia statystyk oprócz pozycjonowania i katalogów pomyśl o bardziej tradycyjnych metodach typu konkursy

  • 2 tygodnie później...
jungtupi
komentarz
komentarz

dobrym pomyslem bylaby wspolpraca z rzetelna i szybko rozwijajaca sie firma bo tylko wtedy jest gwaracja dobrze wykonanej pracy ja polecam :

[url="http://www.citeo.pl"]http://www.citeo.pl[/url]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.