x-kom hosting

Weryfikacja umiejętności.

rekyza
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Jestem już przyzwyczajony do pewnych norm i zwyczajów na tym forum, ale dzisiejsza rozmowa nie daje mi spokoju.
Zastanawia mnie weryfikacja umiejętności osób zajmujących wysokie szczeble na tym forum, nie mówię o osobach tworzących, bo forum tworzą wszyscy użytkownicy.
Miałem już pewne spory z osobą Igorrodz, która kiedyś niesłusznie ukarała mnie ostrzeżeniem i dopiero po nagłośnieniu sprawy w tym dziale, Administratorzy zajęli się weryfikacją zdarzenia, któro mnie dotknęło.

Jak rozumiem można różne głupoty pisać, ale zastanawiam się czy przyjmując osobę na stanowisko helpdeska sprawdzacie jej umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Jeden może mieć je lepiej opanowane, drugi gorzej, jednak jeżeli ogranicza się to do minimum lub zera to automatycznie budzi niepokój wśród innych użytkowników.

Nie raz już zdarzyła się sytuacja gdy musiałem kilka razy to samo pisać do Igorarodza i byłem wstanie to znieść, ale bez przesady.
[url="http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=248546&st=45"]http://www.forumpc.p...ic=248546&st=45[/url] chciałbym tutaj zaznaczyć post #46 i #47.
Myślę, że nie muszę tłumaczyć jak Igor się zachował w stosunku do mnie. - zlekceważył to co do niego napisałem i dalej zaczął pisać o tym samym tak jakbym mu na to wcześniej nie odpisał.
Dla mnie to jest prowokacja i specjalna próba wyprowadzenia mnie z równowagi, bo niewierze, że osoba zajmująca stanowisko helpdeska jest na tyle ograniczona.

Każdemu zdarza się popełnić bład, jednak jeśli ktoś ma wypisane wszystko czarno na białym i w ten sposób się zachowuje to ewidentnie nie zasługuje na to aby być osobą wyróżnioną.

Proszę o wyjaśnienie sytuacji, bo ja nie spocznę dopóki jego osoba niezostanie rozliczona na tym forum.

rekyza
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=228161 - tutaj nikt się za to do mnie nie przyczepił. Rozumiem, że na rękę jest wam tuszować niewygodne sprawy.

rekyza
komentarz
komentarz (edytowane)

Pytanie brzmi czy oceniamy mnie (zwykłego, szarego użytkownika) czy oceniamy osobę, która ma powierzone pewne zadania, posiada prawa Moderacyjne i jest w helpdesku.

Przyjąłem już opinię na mój temat, nie mam nic więcej do dodania, jednak teraz chciałbym przejść do sedna sprawy, do tematu.
Jednak przejdźmy do sedna sprawy i oceńmy to co jest najistotniejsze.

Bub mnie już oceniłeś, dzięki za uwagi w moim kierunku, teraz chciałbym się dowiedzieć od Ciebie jak zachował się Igorrodz.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak jak któryś z moderatorów napisał , takie sprawy między sobą obgadują i rozstrząsają, a nie żywcem na forum. Każdy może się pomylić, ale de facto wszyscy złożyli mu swoje propozycje a on się pytał tylko czy za 600-700zł dostanie płytę , zasilacz i ram.
Fakt jest taki, że nie musisz pisać jak się nie zgadzasz od razu z innymi brednie, bzdury oraz krytykować innych.
Jeśli ktoś napisał bzdurę to prędzej czy później dostanie +20% do szczęścia, a od tego są moderatorzy chyba co nie.
Na dole jest funkcja zgłoś jak coś, zgłaszasz do moderatora, a on to bada czy jest okej czy nie
P.S. cała kłótnia zaczęła się od posta #12, ciekawe, że wcześniej nawet Igorrodz przyznał ci rację w poście #10

  • Dobra wypowiedź 1
rekyza
komentarz
komentarz

[quote name='gizmo223' timestamp='1337633039' post='1505477']
Fakt jest taki, że nie musisz pisać jak się nie zgadzasz od razu z innymi brednie, bzdury oraz krytykować innych.
Jeśli ktoś napisał bzdurę to prędzej czy później dostanie +20% do szczęścia, a od tego są moderatorzy chyba co nie.
Na dole jest funkcja zgłoś jak coś, zgłaszasz do moderatora, a on to bada czy jest okej czy nie
[/quote]

Gdzie zacząłem pisać, że brednie, bzdury?

[quote name='bub' timestamp='1337630351' post='1505435']
Czy Ty na prawdę nie potrafisz napisać jednego posta nie ubliżając nikomu w jakikolwiek sposób? Każde wypowiedzi nie pokrywające się z Twoim zdaniem potrafisz nazywać tylko słowem "bzdury" oraz "Brednie". Twoje zadufanie we własna osobę powoduje jedynie chęć natychmiastowego zamknięcia tematu w jakim się udzielasz. Polecam nieco pokory i przede wszystkim kultury ;)
[/quote]

Przeczytałem cały temat i nigdzie w ten sposób się nie zachowałem tak jak Ty to opisałeś.

rekyza
komentarz
komentarz (edytowane)

Kiedyś zdarzały się takie sytuacje, ale chyba człowiek ma prawo do nawrócenia się i staram się zachowywać jak najlepiej. Czasami ciężko z tym jest, ale od dłuższego czasu poprawiłem się pod tym względem.
Początki były najbardziej zauważalne, bo było to wywołane moją złością do tego forum - daliście plamy w pewnych miejscach. Jednak to było, minęło, ja postanowiłem zmienić swoje zachowanie.
W temacie, który poruszyłem miałem wiele okazji do takich określeń, a mimo wszystko nie użyłem ich.

Człowiek się zmienia, stara zachowywać odpowiednio, a i tak jest obrażany tylko dlatego, bo kolega kolege broni. :)

gizmo223
komentarz
komentarz

Lecz w pewien sposób obrażałeś innych oraz upierałeś się przy swoim przy braku racji.
Dobrze, że wkroczyli moderatorzy. Podsumowując @Exilled nas pogodził podał zestaw, który jest najrosądniejszy

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.