x-kom hosting

Nie Włączający Się Monitor

badzian
utworzono
utworzono

witam!

wczoraj czyściłem wnętrze komputera z kurzu. Po wyczyszczeniu chciałem podłączyć monitor, jednak kiedy włączam wejście monitora do karty graficznej, monitor wyłącza sie (gaśnie lampka kontrolna na monitorze z zielonego na czerwony)

jednak po odłączeniu od karty dioda na monitorze zapala się z powrotem na zielono, a na ekranie monitora wyswietla sie napis o braku sygnału... co moze byc tego przyczyną?

dodam jeszcze ze jest to monitor crt LG Flatron f700b 17 cali

z góry dziękuje za pomoc

vocativus
komentarz
komentarz
jednak po odłączeniu od karty dioda na monitorze zapala się z powrotem na zielono, a na ekranie monitora wyswietla sie napis o braku sygnału...

tak powinno być

Po wyczyszczeniu chciałem podłączyć monitor, jednak kiedy włączam wejście monitora do karty graficznej, monitor wyłącza sie (gaśnie lampka kontrolna na monitorze z zielonego na czerwony)

sprawdź czy karta jest dobrze wsadzona do slotu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.