x-kom hosting

(Propozycja) Nowej kategorii w "poradniku"

maciekj22
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej!
Mam propozycję aby dodać kategorię "Mac OS X" w sekcji poradników (jest tam już Windows i Linux, a Mac'a niestety nie ma). Zdaję sobie sprawę, że jest to dość niszowy system zwłaszcza porównując go do okienek, ale skoro nawet Linux zasłużył sobie na własny dział, to dlaczego jabłuszka mają być gorsze? :)

raazor90
komentarz
komentarz

Był odrębny dział dotyczący jabłuszka ale jakąś specjalną popularnością się nie cieszył więc został zniesiony. W poradnikach powstało subforum Linux, ponieważ było na tyle dużo poradników dotyczących tego systemu, że uznaliśmy iż takie rozwiązanie ma sens.

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli nie ma co liczyć na dział apple`a? :) Dla mnie osobiście nie jest on niezbędny, ponieważ moja wiedza o tym systemie w zupełności wystarcza mi do sprawnego poruszania się w nim, ale być może inni mają problemy :) a może jakaś kategoria "inne systemy" czy coś w tym stylu? W tym momencie zaliczał by się MS DOS, React OS, Mac OS, Mac OS X, FreeBSD, etc? :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Cóż, jest dział o innych systemach i tam można pisać o MacOS właśnie. Zresztą ile osób ma laptopa bądź peceta spod znaku nadgryzionego jabłka :apple: ?

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

Pewnie, że nijak się to ma do klasycznych PC'tów / Laptopów, ale Linux też ma skromne (bodajże) 2% rynku a jednak swoją kategorię ma ;P
I owszem, jest dział, ale w poradnikach nie ma sekcji o Mac'u ; )

raazor90
komentarz
komentarz

Będą poradniki, będzie subforum ;)

  • Dobra wypowiedź 1
maciekj22
komentarz
komentarz

Sam jutro nastukam ze dwa! ;D

Igorrodz
komentarz
komentarz

Jak będą dobre to zostaną, jak złe to do kosza pójdą - pamiętaj o tym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.