x-kom hosting

[Rozwiązany] Pytanie O Pamiec

BaziK
utworzono
utworzono

Witam

Moja plyta glowna: Gigabyte GA-K8NF-9

pamiec ram: Kingston 2x512mb 400MHz PC3200 Dual

Chce kupic pamiec 1gb i na aukcji kolega ma taka http://allegro.pl/item259471442_pamiec_ddr...zysta_fvat.html

I teraz moje pytanie czy jak kupie ta pamiec to bedzie mi ja czytalo razem z ta co mam??

Z gory dzieki za szybka odpowiedz :).

Gość
komentarz
komentarz

Będzie Ci chodzić razem z tą pamięcią, co masz, ale nie polecam firmy Apacer. Minimum to Kingston.

BaziK
komentarz
komentarz

A co jest z firma Apacer?? Chyba sie nie nieszczy szybko??

Gość
komentarz
komentarz

Apacer, choć jest znaną firmą, to nie zabłysnęła przy produkcji pamięci RAM. Bardziej jest znana z produkcji pamięci przenośnych. Nie ręczę za jakość tych pamięci i za ich kompatybilność z innymi podzespołami (płyta główna i pamięci innych firm)

BaziK
komentarz
komentarz

Dzieki za dobre i szybkie odpowiedzi, bardzo mi pomogles. Mysle ze mozna zamknac temat :)

KarolTD
komentarz
komentarz

Nie jestem specjalistą i szanuję wszystkich użytkowników ale ja jestem zadowolony bo mam pamięci Apacer 677Mhz @ 798mhz i u mnie sprawują się dobrze. Może jestem wyjątkiem ale to tylko korzyść dla mnie !

Konsurk
komentarz
komentarz

Ja ma Apacer 512MB 400MHz + 256(nawet nie wiem jakiej firmy)300MHz i też jest dobrze.

EDIT:

Koniec z OFF-TOPAMI!

olej3232

BaziK
komentarz
komentarz

Jednak nie chodzi. Po okienku logowania do windowsa restartuje sie komputer. Podczas instalacji nowego windowsa wyskakuje blad.

Musze teraz wymienic na kingstona, mam nadzieje ze teraz bedzie chodzilo :dobani:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.