x-kom hosting

Problem z Windowsem vista .

Angerfiist
utworzono
utworzono

Witam wszystkich użytkowników . Mam problem z komputerem stacjonarnym o systemie operacyjnym Windows Vista . Problem polega na tym , że komputer nie włącza się w pełni . Wyskakuje "Moduł ładujący wznawiania działania systemu Windows" oraz komunikat "Ostatnia próba wznowienia działania systemu z jego poprzedniej lokalizacji nie powiodła się. Czy podjąć ponowną próbę wznowienia działania ? (Aby wyróżnić wybór , użyj klawiszy strzałek)."
Do wyboru mam dwie możliwości :
Kontynuuj wznawianie działania systemu, oraz Usuń dane przywracania i przejdź do menu rozruchu systemu. Niestety nic nie mogę wybrać , bo klawiatura nie reaguje (myszka też nie) .
Co mam zrobić ? Proszę o szybka odpowiedź !

maciekj22
komentarz
komentarz

Przy bootowaniu wduś klawisz "F8" i wybierz "ostatnia znana dobra konfiguracja" a jeśli to nie zadziała, to ta sama czynność, tylko wybierając "tryb awaryjny".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.