x-kom hosting

Jaką Płyte Głowną Wybrać ?(sli&o/c)

Zbuj
utworzono
utworzono

Witam,

Mam zamiar zakupić nową płyte główną wraz z procesorem :rolleyes:

Tylko teraz problem bo nie wiem jaką wybrać a jest ich pełno.

Płyta którą bede kupywał chce aby posiadała następujące "funkcje" :

-Obsługa SLI

-i była dobra do o/c

procek jaki chce zakupić to już podkręcony e6750 2.66 do 4.3

lub 2.2 podkręcony do 3.8,nad tym jescze sie zastanowie.

Wiem za ponad 400zł moge sobie kupić jakąś juz dobrą płytke tylko że bez technologi SLI.

Czy znalazła by sie płytka z sli i duża podatnością za o/c w rozsądnej cenie ?? poniżej 500zł ?? :D

P.S czy jest sens kupywać tak wysoko przetaktowanego procka, czy nie będe musiał wtedy wydać kupy kasy na płyte ?

czy może jednek kupić jakąs dobra łytke ale bez sli ?

Aha nie wiem czy to sie przyda, ale moj zasilacz to chieftec 450 w

LIcze na Was :)

snip91
komentarz
komentarz

Przetaktowanego procka nie kupisz, bo przetaktowanie zapisywane jest w BIOS-ie. Musisz sam to zrobić.

Płytę polecam ASUS P5N32-E SLI Plus za 540 zł na www.pcprojekt.pl, jak możesz tyle na nią przeznaczyć. Ma bardzo dobre możliwości OC. No i obsługa SLI z pełną prędkością (2x 16x). Lub tańszy Abit FP-IN9 SLI Fatal1ty 650i za 440 zł w www.pcprojekt.pl

Zbuj
komentarz
komentarz

ale dałem plame z tym kupywaniem podkręconego procka <wstyd>

zboaczyłem na allegro "INTEL CORE 2 DUO E6550 64-bit Conroe 2,33 @3,8GHz!" a w

opisie ze super o/c i myslałem że juz prodkręcony.Nie mam pojecia o overclockingu i dlatego :P

falcon1984
komentarz
komentarz

Jest jeszcze MSI P6N SLI.

Ale moim zdaniem najlepsza będzie, tak jak polecił sniper, ASUS P5N32-E SLI Plus

luq
komentarz
komentarz

Zgodzę się ze sniper45. ASUS P5N32-E SLI PLUS to świetna płyta, która spełnia twoje wymagania. Tutaj dodaje artykuł o niej http://www.frazpc.pl/artykuly/532/ASUS/P5N...US/Dwa/w/jednym

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.