x-kom hosting

Co To Znaczy?

Paulo
utworzono
utworzono

co oznaczają te parametry na rysunku?

1_41eed.jpg

snip91
komentarz
komentarz

Tu masz przedstawioną charakterystykę twojej pamięci RAM. Ile MB, jak szybka, jakie opóźnienia.

Paulo
komentarz
komentarz
Tu masz przedstawioną charakterystykę twojej pamięci RAM. Ile MB, jak szybka, jakie opóźnienia.

jedno mnie zastanawia co to dokładnie znaczy 2 ranks, 4 banks jest to napisane przy rozmiarze modułu

snip91
komentarz
komentarz

Oznacza to chyba, że pamięci są umieszczone po obu stronach kości, po 4 sztuki na każdej ze stron, łącznie 8x64MB.

Paulo
komentarz
komentarz
Oznacza to chyba, że pamięci są umieszczone po obu stronach kości, po 4 sztuki na każdej ze stron, łącznie 8x64MB.

ostatnio jak oglądałem to miałem jedną pamieć RAM 512 w jednej kości oraz miałem tylko dwa miejsca na RAMY

snip91
komentarz
komentarz

Wiadomo, że jedną kość, ale mi chodzi o poszczególne moduły pamięci. Zapewne masz ich 8 na 1 kości. 4 z jednej strony i 4 z drugiej strony i na każdym module po 64MB. Zrozumiałeś o co chodzi ?

Paulo
komentarz
komentarz
Wiadomo, że jedną kość, ale mi chodzi o poszczególne moduły pamięci. Zapewne masz ich 8 na 1 kości. 4 z jednej strony i 4 z drugiej strony i na każdym module po 64MB. Zrozumiałeś o co chodzi ?

moduły to znaczy te prostokąty na pamięci?? bo tak wychodzi że to jest to patrzać na pamięć RAM

snip91
komentarz
komentarz

Tak, dokładnie o to chodzi :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.