x-kom hosting

Certyfikat autentyczności Microsoft Windows

Conrado71
utworzono
utworzono

Witam, posiadam jeszcze po starym komputerze 486SX 33MHz coś takiego:

[img]http://i.imgur.com/5mHMJ.jpg[/img]

Na hologramie napisane jest tylko Microsoft Windows, ale nie napisane jaki dokładnie. Pamiętam, że na kompie był wtedy Windows 3.11. I generalnie nie wiem, czy ten certyfikat jest do tego windowsa? Jeśli tak, to co z tym można zrobić? Da się to sprzedać? Ktoś to kolekcjonuje? ;)

Pozdrawiam

begin
komentarz
komentarz

Najlepiej to zatelefonować na infolinie MS i zapytać podając im nr tego certyfikatu. Pamiętam, że bardzo podobny certyfikat miałem na oryginalnym DOS'ie - Win 95 z tego co pamiętam miał już trochę inne certyfikaty więc ten Twój jest najprawdopodobniej z Win 3.11

maciekj22
komentarz
komentarz

Tak, to certyfikat z 3.1 / 3.11 . Masz może do tego płytkę?

Conrado71
komentarz
komentarz

Płytkę? Wtedy ten system był na dyskietkach jeszcze, których już niestety nie mam. Tak w ogóle, nie wiedzieć czemu, mam dwa takie certyfikaty.

maciekj22
komentarz
komentarz

Heh, sorry zapomniałem, że to ustrojstwo się z FDD instalowało ;D Mój 95 był już na CD (choć edycje na dyskietki też były). Zaopatrz się w dyskietki i opyl na allegro, może ktoś kupi :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.