x-kom hosting

Co kupić: Manta MID-02 czy Lark 70.0 ?

Caicek0
utworzono
utworzono (edytowane)

[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Witam. Mam proste pytanie, który z tych 2ch tabletów wybrac? Tak, wiem że to lipa, oba są w cenie do 200zł oba niestety mają oporowy dotyk oto specyfikacje które znalazłem na necie, choć nie jestem 100% pewny co do nich bo ogólnie malo informacji jest na ten temat, może Wy mieliście stycznośc z tymi firmami - Lark i Manta - jesli chodzi o tablety bo jeśli o mp4 itd to wiadomo produkt produktowi nierówny mam MP4 larka... Ok specyfikacja:[/size][/font][/color]

[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Tablet LARK FreeMe 70.0 179 zł[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- Procesor: ARM 800 MHz + DSP 300 MHz[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- Ram 256MB DDR2[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- rozdzielczość 800 x 480 pikseli[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- 2 GB pamięci[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- system operacyjny Android 2.2 ( up to 2.3 )[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- wyświetlacz dotykowy[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- możliwość przybliżania i oddalania tekstu[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- kamera do wideorozmów z funkcją aparatu[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- 2 x USB 2.0[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- wyjście na słuchawki[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]- WiFi b/g[/size][/font][/color]

[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Dodatkowo w zestawie HUB USB 2.0[/size][/font][/color]

[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Tablet Manta MID02 199 pln[/size][/font][/color]

[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Procesor: INFOTMIC X210, 1GHz[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]System operacyjny: Android 2.3[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Pamięć RAM: 256MB[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Pamięć wbudowana 4GB[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Ekran: 7"TFT, 16:9, 800×480 dotykowy[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Internet: WiFi 802.11b/g[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Czytnik kart: Micro SD max. 32GB[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Złącza zewnętrzne: USB 2.0, 1x LAN (RJ45)[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Kamera: Wbudowana[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Wbudowany mikrofon[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Audio: MP2/MP3/WAV/AAC/WMA[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Video: MPEG1/2/4,MJPG,H263 (1280×720),H264 (720× 480)[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Zdjęcia: JPG/JPEG/PNG/BMP[/size][/font][/color]
[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Bateria: 4000mAh [/size][/font][/color]


[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Tyle teorii, ciekawe jak w praktyce, oba NIBY mają odtwarzanie filmów w HD, na co raczej sprzęt nie pozwoli i będą zwiechy, a o wyświetlaczach nie wspominając Jedyne nad czym sie zastanawiam to procesory,,, z jednej strony ARM 800mhz + 300mhz DSP (cokolwiek to DSP oznacza) z drugiej strony zas mamy 1Ghz w Medionie, pytanie co to jest ten Infotmic, jak z jego wydajnością...[/size][/font][/color]

[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]A na końcu sie podziele do czego ma służyć tablet, tzn mam nadzieje, że odpale na nim GG i pochodzę po allegro, nic więcej... Pozdrówka [/size][/font][/color][img]http://tabletowo.pl/forum/Smileys/default/smiley.gif[/img]

[color=#444444][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Licze na szybkie odpowiedzi, Lark w promocji tylko jutro ( Carrefour) natomiast Manta w ciągłej sprzedaży, także Carrefour[/size][/font][/color]

Edytowane przez Caicek0

Human
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak na prawdę żaden z nich nie jest dobry... Mało ramu, slabe procesory, wybierz mante przynajmaniej na papierze więcej Ghz od tego drugiego. PS masz tego samego lapka co ja tylko grafe lepsza ;< XD

Edytowane przez Human
  • 3 tygodnie później...
sorsx
komentarz
komentarz

lark freeme 70.0 miałem wątpliwą przyjemność testować,producent deklaruje działanie sieci wifi w standardzie b/g lecz nie dodał że na max 3,5 metra od rutera:/ nie wierząc w to pojechałem do sklepu wymienić sprzęt z myślą że wadliwy mi się trafił,lecz po powrocie do domu okazało się że to samo,pomijając fakt iż wifi w zasadzie nie działa! Nie można tego sprzętu nazwać tabletem! Po 2 dniach posiadania tego (śmiecia) oddałem go do sklepu.Sprzęt zakupiłem dla dziecka w celu między innymi jakiejś tam rozrywki, ale nie udało się pobawić(za to pozostało złe wspomnienie). Nie mam bladego pojęcia po co produkować sprzęt który od nowości jest tak naprawdę do niczego
zalety /brak
wady / wszystko włącznie z ceną, ponieważ szkoda każdej złotówki na to coś
jest to tylko moja opinia może się na tabletach nie znam ale jak coś się kupuje to niech to jakoś działa. Nie spodziewałem się żadnych wodotrysków ale żeby chociaż wifi trzymało jakieś standardy.
Nie polecam i ostrzegam !!!!

  • 2 miesiące później...
robertkac
komentarz
komentarz

Potwierdzam. Lepiej się wstrzymać i kupić za jakiś czas coś droższego..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.