x-kom hosting

Vista problem po update

macieyek88
utworzono
utworzono

Mam następujący problem.

W Windows Vista uruchomiłem instalację servicepack 2. To znaczy nie ja uruchamiałem bo do mnie się zgłoszono jak był już problem, więc nie wiem czy były jakieś komunikaty. W każdym razie po tej instalacji komputer się nie uruchamia.

Z początku był komunikat o błędzie 0xc01a001d i dalej jakaś ścieżka do sterowników.

Za którymś razem uruchomił się scandysk i pracował dłuższy czas. Od tego czasu przy uruchomieniu komputera występuje błąd 0xc0000034.

Jeżeli wybierze się tryb awaryjny zatrzymuje się przy wczytywaniu drugiego sterownika.

Włączyłem naprawę z instalki Windowsa, następuje skan w którym nie widzi błędów i jest tylko opcja zamknij i szczegóły (z których nic nie wynika). Sam skan trwał kilkadziesiąt sekund, może kilkanaście.

Co robić?

maciekj22
komentarz
komentarz

Jeśli zależy Ci na Service Pack 2 (a w Viście powinno) to dograj go bezpośrednio do instalki (programem Vlite) i postaw system od nowa.

macieyek88
komentarz
komentarz

Zależy mi na tym żeby nie stawiać systemu od nowa, jest na dysku jedna partycja i są na niej potrzebne mi rzeczy.

maciekj22
komentarz
komentarz

Poszukaj po necie więcej o tym błędzie, ja mogę Ci poradzić, żebyś uruchomił Live CD z Linuxem i pokopiował sobie wszystkie swoje pliki z partycji na pendrive.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.