x-kom hosting

Kilka Dodatków Do Laptopa - Pomocy!

mk4full
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie dotyczace:

1)Mam 2 kompy podłączony tym samym netem i jest on podłączony przez kabel lan do mojego laptopa czy jest jakiś lan bezprzewodowy?? tzn. np 2 wtyczki w jedna w laptopie a druga w kompie i one np. mają po 100m zasięgu.. albo coś innego...

2)Jak mogę podłączyć laptop do telewizora? ale tak żeby nie widzieć różnicy... (kiedyś podłączyłem komp do telewizora jakiś tam kalem i obraz Windowsa był oszyndy lecz jak się puściło film było okey)

proszę o pomoc ;) jeśli pomyliłem sie z kategorią forum proszę o przeniesienie

vocativus
komentarz
komentarz
Mam 2 kompy podłączony tym samym netem i jest on podłączony przez kabel lan do mojego laptopa czy jest jakiś lan bezprzewodowy?? tzn. np 2 wtyczki w jedna w laptopie a druga w kompie i one np. mają po 100m zasięgu.. albo coś innego..

niebardzo rozumiem to pytanie. Jak 2 komputery internetem połączyłeś i co ma do tego bezprzewodowy?

Jak mogę podłączyć laptop do telewizora? ale tak żeby nie widzieć różnicy... (kiedyś podłączyłem komp do telewizora jakiś tam kalem i obraz Windowsa był oszyndy lecz jak się puściło film było okey)

na tylnej ściance musisz mieć wyjście video: chinch, s-video albo vivo (w tym wypadku telewizor musi mieć wejście SCART lub chinch); lub DVI tylko wtedy telewizor musi mieć wyjście HDMI

mk4full
komentarz
komentarz

@up mam pytanie czy idzie kupic LAN bez przewodowy?

vocativus
komentarz
komentarz

można tylko nie wszędzie jest coś takiego

mk4full
komentarz
komentarz

a co to tego podłączenia laptopa do telewizota to mam jedno wejscie takie jak w kompie do monitora idzie tym jakoś podłacztyc??

vocativus
komentarz
komentarz

jakie złącze?? Bo są 2 rodzaje. Do D-sub nie da się podłączyć, do DVI da się przez kabel HDMI

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.