x-kom hosting

Pliki Wideo

badDog
utworzono
utworzono

Pierwszy raz napotkałem taki problem, sterowniki mam te co zawsze, nawet wersji nie zmieniałem, bo zawsze mi pasowaly.

Problem wygląda następująco: otwieram film, teledysk i tp. a otrzymuje w zamian czarny ekran, jak zminimalizuję program to widzę film w najczarniejszych punktach mojego pulpitu, na napisach czarnych, wszędzie gdzie jest głęboka czerń. Tylko w WMP mi działa poprawnie.

moje dane:

K-lite codec pack 3.2.5 full

geforce 7600gt

windows xp, modyfikowany

DSC04745.JPG

post-6138-1193429447_thumb.jpg

falcon1984
komentarz
komentarz

Zainstaluj kodeki CCCP (Combined Community Codec Pack).

Myślę, że pomogą.

badDog
komentarz
komentarz

CCCP nie pomogły, teraz drugie..

Druga wersja również nie pomogła.

Bamu
komentarz
komentarz

to pora na new sterowniki

http://www.nvidia.pl/object/winxp_163.71_pl.html - zaglądnij czy masz te same czy starsze ?

badDog
komentarz
komentarz

instalowałem najnowsze sterowniki do karty, ale okazały się jak dla mojego sprzętu gorsze. co chwile widziałem na moim monitorze kreski migające... podobno to jest normalne, ale mnie to strasznie wnerwiało. więc zostałem przy srednio nowych, które zawsze miałem, ale dziwi się, bo zawsze wszystko było ok, może gdzieś popełniłem błąd?

Bamu
komentarz
komentarz

"Kreski migające" - a masz ustawioną dobrą częstotliwość odświeżania ekranu ?

falcon1984
komentarz
komentarz

A może masz konflikt sterowników? Tzn. nie usunąłeś starych i wgrałeś na nie nowe.

Na mój gust to nie jest wina kodeków, ale sterowników od grafiki. Zrób porządek w systemie, odinstaluj wszystko od nVidia i wtedy zainstaluj te sterowniki, które ci zawsze dobrze działały.

badDog
komentarz
komentarz

w standardzie mam 60mhz, mam wyjscie cyfrowe i analogowe na raz podpięte monitor LG flatron1700hq coś takiego, strasznie mi skakał. a juz ustawiłem obraz, pobawiłem się we właściwościach obrazu, ustawienia obrazu nView miałem złe teraz mi juz full screenuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.