x-kom hosting

instalacja vist a klucz licencyjny

lenoor
utworzono
utworzono

witam mam laptopa ale była na nim vista i przeinstalowałem go na 7 (wydajniejszy) i podczas instalacji usunołem partycję recovery i moje pytanie `brzmi czy jak ściągne z internetu moją wersje visty (vista basic x86) to muda mi się ją zaktywować kluczem spod laptopa. pytam bo chce sprzedać a nie chce oddawać 7

Gość
komentarz
komentarz

koleś uda ci się ale znam lepszy sposób

lenoor
komentarz
komentarz

a jaki to sposób
???

Human
komentarz
komentarz

po prostu ściągnij z jakiejś stronki (nie będę podawać bo to zakazane chyba) ^^ taką wersję windowsa jak potrzebujesz i normalnie zainstaluj ;]

Gość
komentarz
komentarz

Masz kilka wyjść:
1.Napisz do producenta.
2.Odzyskaj partycje testdiskiem.
3.Kup windowsa.
Nie zaaktywujesz windowsa pobranego z twoim kodem.

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='kamil2011' timestamp='1336075945' post='1492561'] Nie zaaktywujesz windowsa pobranego z twoim kodem. [/quote]

A tóż to dlaczego nie? :) ja sam kupowałem laptopa wyłącznie ze Stickerami (Vista Home Premium, XP Home, XP Media Center 2005), a w systemy zaopatrzałem się z cho*ika, aktywowały się i aktualizowały z serialami z moich stickerów aż miło :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.