x-kom hosting

Jak zamienić plik odp na ppt? OpenOffice Impress na Power Point

gizmo223
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
Wiem, że da się przez zapisz jako i tam się wskazuje format ppt w open office, ale po przekonwertowaniu zmienia się wszystko. Wiadomo, że j[color=#232323][font=Arial, Helvetica, sans-serif]est nieuniknione i że pewne rozbieżności pojawiają się między tymi dwoma plikami i programami. Ktoś wie jak zrobić to by te dwa pliki [/font][/color][color=#232323][font=Arial, Helvetica, sans-serif]były identyczne[/font][/color][color=#232323][font=Arial, Helvetica, sans-serif] bez żadnych różnic???[/font][/color]
[color=#232323][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Pozdro[/font][/color]

Axel
komentarz
komentarz

[quote name='gizmo223' timestamp='1335643665' post='1489264'] Ktoś wie jak zrobić to by te dwa pliki były identyczne bez żadnych różnic? [/quote]Ja nie wiem, ale wiem tyle, że w LibreOffice idzie wyeksportować prezentację do PDF. Czasem to lepsze od konwersji na PPT, tylko wada jest taka, że nie da się takiego pliku edytować.

gizmo223
komentarz
komentarz

wiadomo do pdfa bezproblemowo da sie, nie o to pytalem. Pytam sie czy da sie tak z .odp na .ppt zrobic by bylo to samo. Widze, ze chyba nikt mi nie pomoze

Axel
komentarz
komentarz

Inaczej niż z poziomu LibreOffice to ciężko będzie... Też zależy, jaka prezentacja. Z prostszymi prezentacjami to jeszcze idzie, ale jak masz jakiś rozbudowany plik, z przejściami, animacjami, dźwiękami itp. to jest problem i to duży. Chyba nic poza MSO nie zapewni 100% zgodności z MSO, przynajmniej ja o niczym takim nie słyszałem jeszcze. Specyfikacja formatów MS Office to słodka tajemnica Microsoftu. Też nie słyszałem, żeby MS Office bez jakichś tam pluginów czytał standardy ODF.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

No właśnie w tym problem, że te dwa programy się różnią nawet sam Microsoft na stronce zaznacza, że wystąpią różnice po skonwertowaniu. Zależy mi na tym czym to skonwertować, jakim programem by prezentacja w .odp stała się taka sama jak w .ppt
Niestety jak konwertuje to w Power Poincie brakuje kilku istotnych rzeczy o przejściach czy tle nie wspominając, chyba zostaje mi od nowa prezentacje zrobić w formacie .ppt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.