x-kom hosting

Foxconn Czy Abit

przybylak
utworzono
utworzono

napotkalem sie na szereg opini o tym ze abit ip-35-e jest wadliwy, a tu cos sie nie chce restartowac po nieudanym oc a tu zaqwiesza sie i jest delikatnie mowiac wkurzajacy przy zabawie w oc i stad moje pytanie: czy nie lepiej wziac foxconna p35 ktory zebral troche lepsze noty od tego abita na jakims tam benchmarku ( nie pamietam gdzie, chyba na benchmark.pl) ? wiecie cos na temat tej plyty? jak dziala czy jest stabilna po oc czy nie wystepuja jakies glupie bagi? z gory dzwieki za pomoc

falcon1984
komentarz
komentarz

Obydwie płytki są bardzo dobre.

Tutaj masz test:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2521

w którym obydwie dostały notę 8/10. Co do bugów to jeśli nie ma w recenzji to poczytaj sobie komentarze o tych płytkach na forum.purepc.pl

Tam sobie możesz na podstawie wypowiedzi ich użytkowników porównać, która ma więcej bugów. Nie ma płytki, która by nie miała jakichś mniejszych czy większych bugów ;)

snip91
komentarz
komentarz

Osobiście wziąłbym Abita, bo mam zaufanie do tej firmy i nie słyszałem o licznych awariach.

przybylak
komentarz
komentarz

to moze okresle dokladniej kryterium wyboru...chodzi mi ktora plyta sprawi mniej problemow przy podkrecaniu laikowi ktorym jestem a ktorym zamierzam przestac byc z tym ze wlasnie mam nadzieje wybrac plyte ktora jest jakby latwiejsza i czytelniejsza w uzyciu, czyli np nie trzeba wgrywac nowego softu itd

dar55
komentarz
komentarz

na początek proponuję tą http://www.allegro.pl/item259020513_soltek..._agp_4x_gw.html

jak masz zepsuć to chyba lepiej coś taniego

foxconna nie polecam początkującym , chociaż bardzo fajna płytka ( ja mam foxconna ale z am2) , jej bios jest lekko pokręcony :D

Datex
komentarz
komentarz

Z Tych dwóch brałbym Abita. Równie dobra jest jeszcze MSI P35 Neo2 - FIR - sam mam i polecam :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Cytat z testu:

Abit IP35-E:

"Naprawdę wysokie i bez problemowe O/C"

Foxcon P35A:

"Wygodne i wysokie O/C"

Na obydwu można wysoko i bez problemu kręcić. Obie są super :D

przybylak
komentarz
komentarz

czemu od razu zepsuc, jestem laikeim a nie idiota a czytac poradniki umiem :Dale wybiore chyba jednak abita, mam nadzieje ze sie nie zawiode

falcon1984
komentarz
komentarz
czemu od razu zepsuc, jestem laikeim a nie idiota a czytac poradniki umiem :Dale wybiore chyba jednak abita, mam nadzieje ze sie nie zawiode

Dobry wybór. Płytka ma przystępny BIOS i szerokie możliwości O/C, nie pożałujesz ;)

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym wybał Foxconn'a :) Foxconn zatrudnił do konstrukcji tej płyty inżynierów z DFI więc płyta MUSI być świetna :)

Ale Abit też napewno bedzie bardzo dobry :)

memento
komentarz
komentarz

Sam mam tego Abita. Po nieudanym podkręceniu płyta wydaje długi dźwięk, więc czyścisz BIOS za pomocą zworki i próbujesz jeszcze raz, żadna filozofia. Ja osobiście musiałem zainstalować najnowszego BIOSa, bo płytka nie widziała mi DVD i nie mogłem zainstalować Win.

Konsurk
komentarz
komentarz

Foxcon według mnie ma większe możliwości OC.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

dar, można spytać, po co dałeś link do płyty na Socket A? ^^ Osobiście wydaje mi się, że nie obsłuży ona procków Intela pod S775 xD

dar55
komentarz
komentarz
można spytać, po co dałeś link do płyty na Socket A

taki złośliwy żarcik :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.