x-kom hosting

Windows przy starcie zawsze próbuje instalować "gameshadow"

maciek0
utworzono
utworzono

Od pewnego czasu po uruchomieniu komputera Windows automatycznie zaczyna instalację bliżej nieokreślonego programu, która po dłuższej chwili oczekiwania kończy się zawsze niepowodzeniem. Wizualnie najpierw pojawia się komunikat o uruchomieniu instalacji, a następnie komunikat błędu. Ten drugi komunikat załączam do postu. Wynikało by z niego, że chodzi o instalację "Gameshadow" (przy czym nigdy z takiego programu nie korzystałem ani nie go instalowałem).

Dodatkowo jeżeli otworzy się przeglądarkę internetową przed zakończeniem tej próby instalacji i wyświetleniem komunikatu, nie można się połączyć z internetem i komputer trzeba zrestartować aby to zrobić.

Wszelkie próby pozbycia się tego problemu za pomocą metod "standardowych" na których się znam niestety nie przyniosły rezultatu - nie pomagają żadne programy do deinstalacji ani do zarządzania autostartem programów (bo nie widzą nic podejrzanego), również moje amatorskie czyszczenie rejestru nic nie dało. Ktoś pomoże?

Gość
komentarz
komentarz

Daj logi z [b]OTL - instrukcja[/b] http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/#1

to musiało przyjść z grą, którą ostatnio instalowałeś lub grałeś

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.