x-kom hosting

Windows vista i battlefield 3

bojka222
utworzono
utworzono

Witam . Na początek parametry mojego kompa

K.Graficzna : Ati radeon hd 5450 512Mb
RAM : 2gb ddr3
Procesor : AMD Athlon II x2 2.90
p. głowna : NFORCE-6M
zasilacz : chiftec 450w
Windows Vista

No i właśnie . Mój komputer chyba spełnia minimalne wymagania battlefielda czyż nie ? Ale gdy wchodzę do gry przy rozdzielczość 800x600 i najniższą grafiką i tak są ścinki , zanikanie broni . Czy to możliwe że vista tak działa na tą grę czy po prostu mam za słabego kompa ? Używałem Game Boostów i tym podobnych ale to nic nie pomaga . Kolega ma mniej więcej takiego samego kompa i przy identycznie ustawionych detalach śmiga mu eleganco . Tylko że on ma Windows 7 . Z góry dziękuje za pomoc

away666
komentarz
komentarz

hmm , a może jest jakiś błąd w instalacji gry ?

bojka222
komentarz
komentarz

Nieee . Gra spokojnie i elegancko się zainstalowała . Znalazłem na necie takie coś aby kliknąć w AMD vision Control Center i dać najwyższą jakość i powiem że nawet pomogło ;]

SanDamiano
komentarz
komentarz

Jak na płynne działanie BF-a to ramu ze 3GB(min.) by się zdało, grafika też nie powala.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.