x-kom hosting

Nowa Płytka, I Problem

Yankees
utworzono
utworzono

Witam,

Mianowicie mój problem tyczy sie danego zjawiska ( jestem lajik w tych sprawach więc pisze tutaj :) )

Byłem zmuszony wymienić płyte główną gdyż posiadałem stare wejście do karty graficznej

[ AGP czy jakos tak ] a potrzebowałem PCI express do Geforce 6600 gt :). zakupiłem sobie ASROCK'a P4VM890. niby wszystko ładnie działa ale jednak nie. na początku nawet call of duty united offensive [ 1 tak w ścisłości ] strasznie przycinał, gdy nagrałem nowego biosa chodził sprawnie. później zainstalowałem sobie FABLE, hmm co prawda nie chodzi idealnie ale cóz spoko :) uznałem że wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale gdy dzisiaj zobaczylem strone http://www.thewitcher.com/ i zobaczyłem że mi sie tnie. co jest nie możliwe przy moim komputerze ;| na starej karcie graficznej nie mialem z tym problemów [ Radeon 9200 ] a tu nagle ;| Oczywiście przy zakupieniu płyty głównej zrobiłem formata, sterowniki również są niby spoko. eeh, mam nadzieje że jakkolwiek mi pomożecie

staty mojego komputerka :)

celeron 2,8

1 gb ram

Karta M: sound blaster

- || - Graficzna: Geforce 6600 gt

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)

cinomatic
komentarz
komentarz

Proponuje na poczatku zaczac od najnowszych sterowników...

Stronka do sterów TUTAJ

Jest jeszcze jedna opcja .. ze nie wyrabia Twoja zasiłka ... Napisz jaki masz zasilacz :)

Pozdrawiam.

Yankees
komentarz
komentarz

Proponuje na poczatku zaczac od najnowszych sterowników... Stronka do sterów TUTAJJest jeszcze jedna opcja .. ze nie wyrabia Twoja zasiłka ... Napisz jaki masz zasilacz :)Pozdrawiam.
to nie moze być wina zasilacza gdyż mój brat przy takich samych ustawieniach kompa go używał, btw to [ 400kw ] nagrałem stery i d**a blada ;/no to żeście mi pomogli ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.