x-kom hosting

Montaz

papabear
utworzono
utworzono

Nie znam sie na tym zupelnie wiec pytam. Mam EVGA nForce 650i Ultra. NIe wiem czy to normslne :) ale czy plyte montujemy bezposrednio do obudowy??

dar55
komentarz
komentarz

na podstawkach , mosiążnych lub plastikowych

papabear
komentarz
komentarz

Tylko, ze nic takiego nie otrzymalem w zestawie ;/

luq
komentarz
komentarz

Tak, bezpośrednio pod płytę dajesz tyko podkładki i wszystko przykręcasz.

papabear
komentarz
komentarz

To mam teraz leciec do sklepu? :) Czuje sie oszukany bo wywalilem kupe kasy a oszukano mnie na podkladkach :):D A jakie ma to znaczenie jesli przykrece bez podkladek??Pytam raz jeszcze i prosze o odp. Jakie maja znaczenie te podkladki?? Czy musza koniecznie byc??

luq
komentarz
komentarz

Tak muszą koniecznie być bo bez nich mogą wystąpić spięcia i komputer wogóle nie ruszy. Nawet jakby ruszył to nie powinno się skręcać bez podkładek to obudowa wtedy może kopać.

Gość
komentarz
komentarz

Te dystansery są dołączane do obudowy razem z kompletem śrubek. Nie dodaje się ich do płyty głównej.

Ps. Czasami obudowa posiada specjalnie profilowane miejsca do przykręcenia płyty głównej - choć rzadko.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.