x-kom hosting

W Jakim Języku?

luq
komentarz
komentarz

Może i przeżytek ale uważany jest za najprostszy i moim zdaniem warto od niego zacząć. Potem już bezie łatwo przestawać się na C czy C++

tom300
komentarz
komentarz

Ja bym Ci proponował od razu C++. Nie musisz umiec wszystkiego żeby zrobić dobry program. Po za tym możesz się pytać forumowiczów jeżeli byś czegoś nie mógł zrozumieć :D

Gość
komentarz
komentarz

zaczne od pascala ,pozniej sie przezurze na delphi ,bo ktos mowil ze delphi jest oparte na pascalu,wiec gladko powinno pojsc ,pozniej wezme pythona lub C,a pozniej C++ ,jakos sie ulozy :D:D ,dziekuje za pomoc

Gość
komentarz
komentarz

Ja też zaczęłem od Pascala i jestem w trakcie kursu fajen programy się w nim robi a jak pomyśle że windowsa w c++ robili to jakie możliwości musi mieć c++ :hyhy: Ale nie wszystko naraz , nie?

Gość
komentarz
komentarz

nom,ja tez tak mysle jakie mozliwosci ma c++ ,kosmiczne

Gość
komentarz
komentarz

Pamiętaj kali ja juz przeszlem troche kursu (jestem na koncu 5 lekcji) i nie znechecaj sie latwo oraz rob notatki w zeszycie bo wszystkiego na pewno nie spamietasz , ten program to kwestia praktyki i robienia porgramow

Gość
komentarz
komentarz

nom bd robil notatki ,od jutra go TP :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.