x-kom hosting

Zwolnienie kompa/Zacinanie się/Brak odpowiedzi/Wirus(?) - załączone logi. Proszę o pommoc :)

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź jak zachowa się system na [b]czystym rozruchu[/b] http://support.microsoft.com/kb/331796

jeśli start bedzie szybki, odznaczasz pojedynczo opcje aż trafisz na tą, która spowalnia

Ciemnywkompach
komentarz
komentarz

ściągnęło się coś, po czym pokazało że brak wykrytych jakichś niedogodności.

Gość
komentarz
komentarz

Nie miałeś nic ściagać tylko wykonać instrukcje z podanego linka. Powtórz wszystko. jak pojawi sie na stronie ten Fix od MS to zamknij okno i wykonaj instrukcje na czystym rozruchu.

Ciemnywkompach
komentarz
komentarz

[list=1]
[*]Kliknij, aby zaznaczyć połowę zestawu pól wyboru na liście [b]Usługi[/b].
[*]Kliknij przycisk [b]OK[/b].
[*]Gdy zostanie wyświetlony monit, kliknij przycisk [b]Uruchom ponownie[/b].
[/list]
Nie rozumiem tego momentu ? Jak mam kliknąć połowę zestawu ? Jak po prostu wezmę kliknę na jedno i zjade do połowy shift+down arrow i dam ok to sie nic nie dzieje.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

<p>Masz wykonać to i zdać relacje</p>
<p> </p>
<h3 id="tocHeadRef">
Krok 2. Włączanie połowy zestawu usług</h3>
<ol>
<li>Kliknij kartę <strong class="uiterm">Usługi</strong>, a następnie kliknij pole wyboru <strong class="uiterm">Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft</strong>, aby je zaznaczyć.</li>
<li>Kliknij, aby zaznaczyć połowę zestawu pól wyboru na liście <strong class="uiterm">Usługi</strong>.</li>
<li>Kliknij przycisk <strong class="uiterm">OK</strong>.</li>
<li>Gdy zostanie wyświetlony monit, kliknij przycisk <strong class="uiterm">Uruchom ponownie</strong>.</li>
</ol>

połowa zestawu czyli połowa tego co widzisz po odznaczeniu usług Microsoftu

Ciemnywkompach
komentarz
komentarz

Mhm, skopiowałeś to samo co ja, dalej nie wiem jak mam zaznaczyć połowę zestawu ? One są zaznaczone już.

http://imageshack.us/photo/my-images/265/52910226.png/

Mój błąd. przepraszam, przeszedłem do "ustalania problemu".

Gość
komentarz
komentarz

Zaznacz tylko usługi od microsoftu i uruchom ponownie system. Jeśli problem ustąpi to zaznaczaj pojedynczo usługi od MS i uruchamiaj aż trafisz na tę która spowalnia

Ciemnywkompach
komentarz
komentarz

A te od ms nie maja byc ukryte ? Trochę pomogło grzebiąc w samych tych z zaznaczoną opcją hide ms coś tam. Chociaż wciąż laptop działa ze spowolnioną reakcją

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.