x-kom hosting

streaming tv na zywo

mmarkowski974
utworzono
utworzono

Witam. Szukam jakiegos programu do streamingu na zywo. Czy ktos moze cos polecic?

gotek17
komentarz
komentarz

[quote name='mmarkowski974' timestamp='1334657646' post='1482479'] Szukam jakiegos programu do streamingu na zywo. Czy ktos moze cos polecic? [/quote]

Probowales iple? Co prawda ma malo programow na zywo ale to zawsze cos

mmarkowski974
komentarz
komentarz

tak, to zdecydowanie nie to o co mi chodzi. Nie bede placil za 6 nieciekawych programow na zywo i dostep do marnych seriali i debilnych programow rozrywkowych.

gotek17
komentarz
komentarz

seriale nie sa takie tragiczne. Mozna obejrzec np graczykow.

mmarkowski974
komentarz
komentarz

Twoja wypowiedz nie wnosi nic do tego tematu. Chodzi mi o streaming na zywo.

mjuzikboj
komentarz
komentarz

A probowales ogladac w internecie przez przegladarke? Jest wiele takich serwisow. Np weebtv, justin tv, lub delicast.

  • Dobra wypowiedź 1
mmarkowski974
komentarz
komentarz

Juz predzej o to mi chodzilo chociaz jakoscia to to nie grzeszy. Poza tym nie da sie tego ogladac np na telefonie lub tablecie (przynajmniej nie na iphone i ipadzie).

mjuzikboj
komentarz
komentarz (edytowane)

weebtv jest do dupy. Raz zdazylo mi sie, ze kupilem u nich abonament ale kod dostalem dopiero po 3 dniach. Jednak jesli komus nie zalezy na czasie to nie widze problemu

Edytowane przez mjuzikboj
mmarkowski974
komentarz
komentarz

A cos dostepnego na urzaadzeniach mobilnych??? Dobrze by bylo tez gdyby bylo darmowe.

gotek17
komentarz
komentarz

za darmo to nic takiego nie znajdziesz.

mjuzikboj
komentarz
komentarz

nie wiem do konca jak to dziala, ale wydaje mi sie, ze dobrym rozwiazaniem dla freakow technologicznych nie posiadajacych TV, lub osob, ktore ogladaja duzo, bylo by to: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktualnosci/telewizja-mobilna.cp tylko pytanie kiedy wejdzie bo od dawna jest reklama ale nic poza nia,

gotek17
komentarz
komentarz

tez o tym myslalem ale nic nie mowilem, bo tak jak sam zauwazyles - nie jest jeszcze dostepne. Niemniej jednak uwazam, ze to rozwiazanie jest dobre. No i na pewno bedzie dostepne na wielu urzadzeniach.

mjuzikboj
komentarz
komentarz

nie powinno byc problemu bo kazdemu zalezy na tym by produkt sie dobrze sprzedawal a w czasie euro bedzie najwieksze zapotrzebowanie na to. Ludzie beda na pewno chcieli to przetestowac chwile przed euro. Tak wiec spodziewal bym sie premiery w ciagu najblizszych kilku tygodni.

mmarkowski974
komentarz
komentarz

hmmmm... jakos nie jestem przekonany. Nie chce sie wiazac w zadna umowe

mjuzikboj
komentarz
komentarz

mysle, ze moze to byc dostepne tez w stylu 'telewizji na karte'.

gotek17
komentarz
komentarz

faktycznie - oferta niszczy innych (glownie pod wzgledem jakosci mysle), tylko moge sie zalozyc, ze bedzie to dostepne tylko w duzych miastach. No i pytanie ile to bedzie kosztowalo...

mmarkowski974
komentarz
komentarz

zadna inna telewizja nie ma czegos podobnego w ofercie? Jestem ciekaw jak to bedzie cenowo

mjuzikboj
komentarz
komentarz

Mysle, ze nie bedzie tez problemu z dostepnoscia w malych miastach. Wiadomo, ze na totalnym zadupiu bedzie kiszka ale to jak ze wszystkim. Usluga nie jest uzalezniona od ich sygnalu a od tego czy masz dostep do wifi. Taki tuner musi dobrze lapac sygnal.

[quote name='mmarkowski974' timestamp='1334659840' post='1482503'] zadna inna telewizja nie ma czegos podobnego w ofercie? Jestem ciekaw jak to bedzie cenowo [/quote]

z tego co mi wiadomo to poki co nie ma takiego czegos w ofercie.

gotek17
komentarz
komentarz

[quote name='mjuzikboj' timestamp='1334660161' post='1482505'] Mysle, ze nie bedzie tez problemu z dostepnoscia w malych miastach. Wiadomo, ze na totalnym zadupiu bedzie kiszka ale to jak ze wszystkim. Usluga nie jest uzalezniona od ich sygnalu a od tego czy masz dostep do wifi. Taki tuner musi dobrze lapac sygnal. [/quote]

Chyba zartujesz! W naszym panstwie ciezko o dostep do wifi. Jeszcze na dodatek do takiego, ktore w miare sprawnie dziala... No chyba, ze proponujesz ogladanie telewizji w mc donaldzie...

mmarkowski974
komentarz
komentarz

Zgadzam sie z gotkiem. Moze cos innego?

mjuzikboj
komentarz
komentarz

Nic innego mi do glowy nie przychodzi. Co do tego kiedy bedzie dostepne: [url="http://www.chip.pl/news/internet-i-sieci/media-strumieniowe/2012/01/telewizja-mobilna-w-polsce-jeszcze-przed-euro-2012"]http://www.chip.pl/news/internet-i-sieci/media-strumieniowe/2012/01/telewizja-mobilna-w-polsce-jeszcze-przed-euro-2012[/url]

mmarkowski974
komentarz
komentarz

mamy druga polowe kwietnia a nic nowego o tym nie wiadomo. Niewazne, jesli przychodzi wam cos innego do glowy to dajcie jakies linki.

gotek17
komentarz
komentarz

sprawdz tez VLC.

warto tez zadac pytanie jak to bedzie wygladalo pod wzgledem wielkosci. Sprawdzilem i nie wydaje mi sie by bylo problemem noszenie w kieszeni tunera o wymiarach 9 x 5cm... innym problemem jest za to dostepnosc na iOS 4.3 wzwyz (iphone 4/4s, 3g oraz 3gs odpada)...

  • 2 miesiące później...
likonowski
komentarz
komentarz

[quote name='mmarkowski974' timestamp='1334659840' post='1482503']
zadna inna telewizja nie ma czegos podobnego w ofercie? Jestem ciekaw jak to bedzie cenowo
[/quote]

streaming jest także w Nce w usłudze N VOD Net -> http://n.pl/moje-n/nvod-net

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.