x-kom hosting

Podłaczony Lcd Tv Ale Nie Chodzą Filmy - Problem

Linooxik
utworzono
utworzono

mam taki problem - mam TV LCD LG - 32 cale podpiety kablem od monitora do laptopa. po zaladowaniu windows ladnie chodzi ale jak chce odpalic film w formacie divx to na laptopie widac odtwarzanie filmu a na TV LCD nie ma. co jest zle ? pomocy prosze

Mateo93
komentarz
komentarz

Jaką masz grafikę?

Jak ATI to wejdź w właściwości ekranu\ustawienia\zaawansowane\ekrany i tam ustaw TV

Dokładnie nie pamiętam bo na Linuxie teraz siedzie, jak coś to na Winde wejdę :)

Linooxik
komentarz
komentarz

tak to karta ATI. nie wiem czy to ustawienia na karcie czy na tv ...glupi juz jestem

Mateo93
komentarz
komentarz

Chodzi mi o kompa, mam ang. wersje i u mnie idzie to tak:

Properties\Settings\Displays i kliknij na zdjęcie TV :)

U mnie zawsze to działa :)

Edit:

Poprawka :D

Properties\Settings\Advanced\Displays i kliknij na zdjęcie TV

Linooxik
komentarz
komentarz

sa 3 ekrany - monitor , laptop i TV - jest ustawione na monitor a TV jest nie aktywny - napisane pod spodem brak połączenia i nie moge na to kliknac

Mateo93
komentarz
komentarz

Hmmm... to już nie wiem :mellow: ja robię tak jak napisałem i zawsze mi działa

Linooxik
komentarz
komentarz

to co jest zle ? windows odbiera slicznie. problem jest kiedy idzie divx - nic nie widac - czrny obraz...a na laptopie normalnie wtedy odtwarza...pomocy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.