x-kom hosting

Problem z Windows ME

Bjarni
utworzono
utworzono

Próbowałem otworzyć na starym komputerze Win ME. Wyświetla się:

[quote]
Nie można odnaleźć pliku SYSTEM.INI.
Uruchom system z Awaryjnego dysku rozruchowego i wpisz SCANREG/RESTORE
[/quote]

Mam płytę. Ustawiłem w BIOS'ie botowanie najpierw na CD-ROM,C,A
Co zrobić?

Gość
komentarz
komentarz

Jak włączysz komputer pojawi ci się coś w stylu "Naciśnij dowolny klawisz" albo "uruchom z cd=romu.

Przedź na windows 8.

Bjarni
komentarz
komentarz

[quote name='kamil2011' timestamp='1334602534' post='1482207']
Jak włączysz komputer pojawi ci się coś w stylu "Naciśnij dowolny klawisz" albo "uruchom z cd=romu.

Przedź na windows 8.
[/quote]

Niestety tak jakby nie widział płyty


[quote]
Przedź na windows 8.
[/quote]

Hehe, mam 4 komputery to jest 3 z roku 1997. Stary, ale chciałbym go odpalić. Win XP na nim nie pójdzie a co dopiero Win 8. (On ma 400 MHz)

Gość
komentarz
komentarz

Może napęd cd popsuty.

Daj fotki czy wideo jak się uruchamia.

oNe :)
komentarz
komentarz

Ten windows jest oryginalny ?

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

A masz aby dyskietkę startową? :) nie wszystkie instalacje me/98 mają ją wbudowaną :) polecam ściągnięcie i wypalenie na płytkę/dyskietkę dyskietkę startową, bootujesz z niej komputer, a gdy się zbootuje wciskasz Shift+F5, wkładasz płytkę z ME, w wierszu poleceń wpisujesz literkę swojego napędu, np "D:" zatwierdzasz enterem i wpisujesz setup.exe :) jeśli nie to sprawdź płytę, taśmę oraz napęd :) innej możliwości nie ma.
Ps. u mnie XP SP3 śmigał na Pentaku 3 350 MHz @ 550 MHz , 128mb SD RAM i jakieś starej Rivie 2 czy 4 mb na pci :) - to tak z przymusu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.