x-kom hosting

Microsoft Windows Vista Business with Service Pack 1 32-bit (Polish)

Hiras
utworzono
utworzono

Witam,
jako student mam dostęp do darmowej licencji na produkty firmy Microsoft, którego mogę pobrać ze specjalnej strony. Wszystko idzie gładko, aż do momentu gdy muszę pobrać oprogramowanie. Wszystko odbywa się za pomocą programu SDM (Secure Download Manager), problem w tym, że nie chcę on pobierać. Wyśietla się downloading a postęp tkwi na 0%. Dlatego proszę mi doradzić skąd mogę pobrać dokładnie tę wersję Windowsa "Microsoft Windows Vista Business with Service Pack 1 32-bit (Polish)" mam do niej klucz więc potrzebuję już tylko instalki. Pozdrawiam.

Human
komentarz
komentarz

skoro masz klucz to możesz sobie tą viste nawet z torrentów pobrać i będzie to legalne :)

Hiras
komentarz
komentarz (edytowane)

no właśnie nigdzie nie potrafię jej znaleźć a klucz mam do tej którą wymieniłem w temacie więc musi wszystko idealnie grać.

Human
komentarz
komentarz

NIe możesz dostać klucza do siódemki? Lepszy wybór od Visty :)

Hiras
komentarz
komentarz (edytowane)

Mogę ale jeszcze nie ko[color=#FF0000]rz[/color]ystałem z Visty więc chcę się nią trochę pobawić a i tak już czekam na ósemke

Human
komentarz
komentarz

Nie wiem czy mogę tutaj podać link do pobrania tej visty, nie będę próbować nawet. PW :)

  • 2 tygodnie później...
maciekj22
komentarz
komentarz

Kolego, który napisał, że 7`ka to lepszy wybór: opowiadasz brednie!! Vista owszem od samego początku nie była zbyt udanym produktem, a mówiąc wprost była beznadziejna, aczkolwiek z czasem wydania SP1 i SP2 niczym nie różni się od 7`ki, wręcz przeciwnie: wyobraźmy sobie sytuację, gdzie haker chce włamywać się na komputery, tak? No i ten haker wie, że najczęściej używanymi systemami są XP i 7`ka i ten oto haker wykorzystuje dziurę w 7`ce bądź XP`ku (która niekoniecznie musi znajdować się w Viście) i sobie wchodzi. Paradoksalnie Vista jest teraz chyba najbezpieczniejszym systemem z rodziny Windowsów, a zasobożernością nie różni się niczym od 7`ki. - ale to tak na marginesie. A teraz tak [b]Drogi Kolego! [/b]Polecam zadzwonić do Microsoftu i opisać zaistniałą sytuację, jestem zdania, że mili konsultanci z pewnością znajdą rozwiązanie Twojego problemu :) Jeśli pomogłem to bardzo się cieszę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.