x-kom hosting

Ecs Kv 2 Lite Extreme

mafiasith
utworzono
utworzono

witam mam problem kupilem plyte ecs kv2 lite extreme mam 1x 1gb ddr 400 i 2x 256 mb ddr 400 kazda pamiec osobno dziala

ale jak wloze wszystkie to komp juz nei wstaje prosze o pomoc !!

olej3232
komentarz
komentarz

Posprawdzaj w różnych kombinacjach slotów! Sprawdź czy przypadkiem drugi slot nie jest uszkodzony!

mafiasith
komentarz
komentarz
Posprawdzaj w różnych kombinacjach slotów! Sprawdź czy przypadkiem drugi slot nie jest uszkodzony!

zaden slot nie jest uszkodzony sprawdzilem wydaje mi sie ze to wina dual channel moze da sie go jakos wylaczyc ?

olej3232
komentarz
komentarz

Da się! Wejdź do BIOS-u i poszukaj opcji DUAL CHANNAL, ustaw ją na DISABLE

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że problemem jest to, jakie pamięci posiadasz. Masz obsadzone wszystkie sloty na RAM, więc Dual Channel chyba nie da się wyłączyć (aczkolwiek można w BIOSie poszukać opcji). Ale jeśli się nie uda, to musiałbyś sprzedać te 2x256 MB i dokupić jeszcze jedną kość 1024 MB, IDENTYCZNĄ jak ta, którą posiadasz (ta sama marka, typ, WSZYSTKIE dane muszą być identyczne).

Tak mi się przynajmniej wydaje, że właśnie ten fakt jest problemem, ale poczekaj na wypowiedzi innych.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.