x-kom hosting

Nurtujący Problem

dawid90
utworzono
utworzono

Witam wszystkich :) Otóż od pewnego czasu męczę się z jednym problemem ... ciągle wyskakują mi błąd z informacją iż nastąpiło zrzucanie pamięci fizycznej , komputer ciągle się resetuje np. po włączeniu gadu-gadu , winamp'a oraz przeglądarki . Nie wiem czego jest to przyczyną , posiadam taki sprzęt : Athlon'a 2400+ xp , ramy Goodram CL3 400mhz 1024 mb ram , Geforce Galaxy 7300gt , Msi Kt4av oraz zasilacz colorsit'a . Przypuszczam iż może być to przyczyna zasilacza , lecz jest to tylko moje przypuszczenie . Dziękuje za pomoc i pozdrawiam Dawid :)

olej3232
komentarz
komentarz

Npisz jaki masz ten zasilacz, przetestuj pamięć memtest-em

Matwiej
komentarz
komentarz

Moj komputer / Wlasciwosci / Zaawansowane / Wydajnosc / Ustawienia / Pamiec wirtualna / Zmien ....

Zmien rozmiar poczatkowy i rozmiar koncowy najlepiej o 150 wiecej niz jest zalecany :)

dar55
komentarz
komentarz
Moj komputer / Wlasciwosci / Zaawansowane / Wydajnosc / Ustawienia / Pamiec wirtualna / Zmien ....

Zmien rozmiar poczatkowy i rozmiar koncowy najlepiej o 150 wiecej niz jest zalecany

widziałeś ile ma ramu ? a ile to jest Zalecany ?

dawid90
komentarz
komentarz

Więc wyłączyłem memtest po 10% ponieważ miałem już 40 błędów , zalisz jest z Colorsit'u .. , według mnie błedy na ramach pochodza od czestych samo-resetowań się komputera. .

olej3232
komentarz
komentarz
według mnie błedy na ramach pochodza od czestych samo-resetowań się komputera. .

Według mnie to nie od tego. Sprawdź na innych pamięciach, z pewnością będzie dobrze!

dar55
komentarz
komentarz
Więc wyłączyłem memtest po 10% ponieważ miałem już 40 błędów

reklamuj

dawid90
komentarz
komentarz

ta pamięć przyszła mi wczoraj z reklamacji. A myślicie o zasilaczu ??

-------------------------------------

edit po zrobieniu testu memtest'em wyskoczyło mi 14 błędów na 104%

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.