x-kom hosting

jak nagrać płytę :)

k-o-n-r-a-d1993
utworzono
utworzono (edytowane)

może głupie pytanie ale jak nagrać płytę tak aby działała, w moim odtwarzaczu nie działają wszystkie płyty. to co kupiłem w sklepie to działa ale jak spróbuję coś sam nagrać to w tedy jest już gorzej bo czasami wczyta a czasami nie, chodzi mi o muzykę :) jak ją nagrać tak aby działała ??

piotrasta
komentarz
komentarz

jakie płyty??
jaki odtwarzacz?

k-o-n-r-a-d1993
komentarz
komentarz

odtwarzacz mp3 płyty cd

Tomasz4688
komentarz
komentarz (edytowane)

jesli masz program Nero to w [b]Nero Express[/b] klikasz na [b]muzyka[/b] a potem [b]Audio CD[/b]

screen: [url="http://iv.pl/images/72704794157143187079.jpg"]http://iv.pl/images/...57143187079.jpg[/url]


a generalnie chodzi o to ze płyta musi byc nagrana w formacie Audio, nie mozesz nagrac piosenek jako zwykle dane tylko trzeba utworzyc dysk myzuczny

pozdrawiam

k-o-n-r-a-d1993
komentarz
komentarz

w ten sposób robiłem i nic, dalej nie działa :(

piotrasta
komentarz
komentarz

piosenki w jakim formacie są?

k-o-n-r-a-d1993
komentarz
komentarz

MP3

Tomasz4688
komentarz
komentarz

[quote name='konrad1993' timestamp='1333805538' post='1476719']
w ten sposób robiłem i nic, dalej nie działa :(
[/quote]

nie mozliwe... a jak ja wlozysz do kompa to działa?

k-o-n-r-a-d1993
komentarz
komentarz

tak, jak ją włożę do kompa to działa, a w radiu raz zadziała a raz nie :(

Tomasz4688
komentarz
komentarz

wiec albo juz sie laser zużywa w nagrywarce i robi ona błędy , albo zabrudzony laser w tym radiu(choc skoro oryginalne płyty dzialaja bez problemu to mało prawdopodobne)
jesli nagrywarka ma w granicach 2 lat albo wiecej to stawiam na tą pierwsza opcje

jak mozesz to sprobuj jeszcze na innych odbiornikach, np radio CD w samochodzie itp.

piotrasta
komentarz
komentarz

jakiej firmy są płyty może tu leży problem

Gość
komentarz
komentarz

kup płyte w sklepie któa czyści CD-rom byc może laser jest zabrudzony albo najgorzej zepsuty laser.Polecam Nero do nagrywania wszystkich płyt .

Tomasz4688
komentarz
komentarz

[quote name='Rambo1' timestamp='1333918574' post='1477598']
kup płyte w sklepie któa czyści CD-rom byc może laser jest zabrudzony albo najgorzej zepsuty laser.Polecam Nero do nagrywania wszystkich płyt .
[/quote]

ta płyta to nic nie daje.... szkoda nawet tych 20-30zł
jak mowilem jesli nagrywarka ma w granicach 2lat to po prostu laser pada

k-o-n-r-a-d1993
komentarz
komentarz

nagrywarka ma ponad dwa lata, to spróbuje na innym kompie to nagrać :)

piotrasta
komentarz
komentarz

spróbuj na tej samej ale na jakiś verbatimach albo innych markowych płytach bo to może być problem leżący po stronie płyt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.